www.sudzibas.lv 2U.lv Обман

2u.lv - Обман

Заказал видеокарту стоимостью 200 евро , заплатил банковским перечислением , сказали что карту доставят мне домой до нового года(2017) . Заказ был сделан 15 декабря. Через пару недель зашел на сайт , а там написано что он не работает из за технических неполадок , телефоны указанные на сайте тоже все отключены. Прошу помочь вернуть мои деньги,я на вас очень надеюсь! Это чистой воды кража имущества!
Просьба писать на email - [slēpt]@gmail.com

proverka777 14.02.2017

они обанкротились :) пробуй через Центр защиты прав потребителей

Адрес: Brīvības iela 55, Centra rajons, Rīga, LV-1010
Время работы: Часы работы сегодня · 8:30–17
Телефон: 65 452 554

A Arian Sprukts 28.02.2017

Labdien! Es ari griezos PTAC , rezultata uzzinaju ka firma 2017.02.27 ar tiesas lemumu atzita par maksat spejigu un process izbeigts. Talak pateica ka lietu var ierosināt individuali , bet tas saistīts ar izdevumiem. Ja to darītu lielāks skaits cietušo , lielākas cerības uz veiksmīgu lietas atrisināšanu un visiem lētaki tiesas izdevumi. Ja tas interesē un arī vēlaties atgūt zaudēto vajag apvienoties un risināt šo problēmu. Mans e pasts - [slēpt]@inbox.lv

Sandis GeisIers 17.02.2017

Man līdzīgi. PTAC tikai pasaka, ka:" Jūsu iesniegumu saņēmām un viss!" Loši! Būtu labāk no Honkongas caur ebay/paypal sūtījis tur neviens neuzdrošinās uzmest, jo pirkuma summu iesaldē starpnieks - paypal. Nevis mūsu valsts sapistā sistēma, kurā PTAC noziedzniekus piesedz!