www.sudzibas.lv 2U.lv Slikts serviss

www.2u.lv - Slikts serviss

Firma laba. Kad preci vienmēr uz vietas. Bet nekāda gadijuma nedrikst maksāt naudu, ja neesat droši par to, ka prece viņiem ir. Man tā pazvanīja, pateica ka prece ir, atsūtīja priekšapmaksu. Es samaksāju. Izrādās ka preces viņiem nav. Uzrakstīju vēstuli un pieteikumu, lai atgriež naudu. Jau mēnesis pagāja. Naudu Neatdot. Kam sūdzēties tāda gadijuma? Viss bija darīts elektroniski. Un ko tagad darīt.

J Juris010 07.10.2016

Izvāc PDF-us ar saviem personas datiem, kamēr kāds nav kredītu ar tevi kā galvotāju paņēmis.
Par tēmu, raksti iesniegumu PTAC un pie reizes vari arī policijā uzrakstīt iesniegumu par krāpniecisku darbību. Šitie mēsli tevi vēl gadu baros ar solījumiem, prasīs 10x rakstīt iesnigumu par naudas atgriešanu, tad gaidīs kamēr priekšnieks apstiprinās, kamēr grāmatvede atgriezīsies, kamēr silts ārā paliks.
Un jā.. pēc likuma, ja pārdevējs mēneša laikā nespēj izpildīt savas saistības, tad viņam jāatgriež nauda nekavējoties un bez ne kādiem iesniegumiem.