www.sudzibas.lv 2U.lv nolaidība

www.2u.lv - nolaidība

Pasūtīju preci kura mājas lapā vēl joprojām tiek uzrādīta kā noliktavā esoša, saņēmu rēķinu kuru uzreiz apmaksāju, pēc dienas izrādījās ka prece nesot pieejama, saka vai nu lai es gaidot nedēļas divas, vai atskaitīšot naudu, ja uzrakstīšu rakstisku iesniegumu. Iesniegumu nosūtīju pa faksu, paiet diena, zvanu, kur mana nauda?! Lauzītā latviešu valodā atbild, ka viņiem fakss nesot strādājis un neko viņi nav saņēmuši, lai mēģinu sūtīt atkārtoti! Man tagad nodarbe nedēļas garumā dēļ Mihaila un Alisa kuri grib „spēlēt veikalos”.

U

J JānisLiepiņš 29.01.2011

Iedzer ko nomierinošu! Esmu lietojis 2u pakalpojumus, vienmēr lēti, ātri, precīzi. p.s. "Neesot" raksta ar diviem "e", klaun!

а Александр 26.02.2011

Придурок. Я надеюсь у 2u таких клиентов-отморозков не много.

N Naivais 26.02.2011

A sievietes arī jūs pasūtat pa pastu?

Z zinātājs 03.05.2011

Zinu abus čalīšus, kas strādā, runā ar akcentu, bet labi, tākā nevajag muldēt.

R raphaels 30.07.2011

2x 2 gadu laikā esmu sūtījis preces ap 500 ls, pasūtījumā 7-10 preces. Abas reizes viss jau bija veikalā nakamajā dienā, tā kā saku visu to labāko par šo veikalu.

D Daturs 12.12.2012

Pirms gada pirku no viņiem televizoru(300Ls), preces saņemšana notika raiti un viņiem nebija nekādas pretenzijas ka maksāju skaidrā naudā. Šogad pasūtot datora komponentes (200Ls) viņiem rodās problēmas, prasa priekšapmaksu, kaut gan skaidri norādiju pasūtijumā, ka maksāšu skaidrā naudā uz vietas. Tā arī neko nepasūtiju, nospļavos un pasūtiju citur-kuriem nav "alerģija" pret skaidru naudu.