www.sudzibas.lv 2U.lv Attieksme pret klientu

www.2u.lv - Attieksme pret klientu

Gan pa telefonu gan atbraucot runā krieviski ar mani, es nēsmu pret krievalodīgajiem bet kur ir cieņa pret klientu, ? es to uztveru kā diskrimināciju, krievalodas uzspiešanu man, un manu latviešu tautas ienīšanu. Es skaidir vinjam latviski saku, bet pretī man krieviski, pilnībā ignorējot ko es vinjasm saku un protams mašīnā uzvaras dienas simbolika. Jau otro reizi šads atgadījums šo veikalu.

Nandia 29.05.2013

Vai jūs šoferi iegādājāties? :) Vai tomēr preci no 2u.lv?
Kāda starpība kā ar tevi runā, galvenais lai preci atved laikā un pareizā vietā!

Jums nav pretenzijas pret krieviem? Ahā, kā tad, jums pat simbolika traucē un uzbrūk! Vienkārši atdzīstat, ka jums riebjas krievi un esat totāls nacionālists! Un iesaku viesiem šiem naida kurinātājiem savākties vienuviet un dibināt savas 'tīri latviskotās kopienas', tā lai neviens citvalodīgs cilvēks iebraukt nevarētu pie jums. Diez par ko tad cepsieties? Pēc laika sāksiet 'savējajos' meklēt melnumus, lai tik būtu par ko pakonfliktēt...

Kaunējušies būtu! Katrs runā tā kā viņam tīkas un ērtāk, šoferītis nav nekāds bankas vai Valsts iestādes darbinieks - viņa darbs ir vadīt auto un nevis sist klaču ar nezināmu personu!

O ooollko 29.05.2013

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> http://woot.tw/mvon

E [email protected] 30.05.2013

Starpība jau nekāda, bet ja valodu nezina un ir jautājumi ? Un ja mēs ar šoferīti apmainītos vietām, kā viņš justos ? referendumu rikotu vlēvienu ? un ko maskavas mērs saka pa valodām ?

E [email protected] 30.05.2013

Par to nacionālistu esi sajaukusi ar to soferīti, kurš ignorē latviešu valodu.

Nandia 30.05.2013

Viņa darba pienākums nav klačoties ar tevi vai citiem. Saņemot pasūtījumu tiek norādīta adrese un viņam uz to ir jādodas. Nekas vairāk par auto vadīšanu viņam nav jādara.
Naciki tie ir tieši tie, kam visiem gribas uzspiest latviešu valodu.

Tev tiešām ir lielas pretenzijas pret krievvalodīgajiem, ja jau šajā parastā sudzībā iepin Maskavas mēru, simbolika trauce un vēl sāp sirds par referendumu.
Nomieri iet nervus, jums ar varu nespiež runāt krieviski, nevarat vai negribat atbildēt, nu tad maliet tālāk latviski. Kur ir problēma? Nav tak.

E [email protected] 30.05.2013

Vinja tiesie pienākumi ir klienta apkalposana, kā var klientu apkalpot, ja nevar neko pateikt ? Jums latvieši skatos nepatīk ja jau saukājat par nacistiem un kurš te pārdzīvo ? kuram nau ko darīt, kā rakstīt komentārus ? pati meklē kur pakasīties ? vai strādā 2u.lv ? protams ka simbolika mani aizskar, kā var aizmirst faktu ka vienā dienā 40 000 latviešus aizveda prom, no kuriem 10 000 bīja bērnu, tik daudz pāri darīts, ka latviešu valodai pat statusa nebija padomju laikos, pie bīvības piemenekļa puķes nevarēja nolikt.

E [email protected] 30.05.2013

Nandia ko nej kritizēt maskavas mēru ? vins tak ir nacionālists, tiesi tavā gaume, un kurs te apsaukā latviešu partīju par cūkām ? kādēļ tu klusē par saskaņas centra aģitācījām ? kurs tad te ir nacists daudz nav jādomā...

Ausainītis 30.05.2013

Cik pretīgi, kad kādu rasi vai nacionālo piederību uzskata par pārāku. Ne jau nu šis pelēkais cilvēciņš-šoferītis aizveda tos latviešu tūkstošus. Arī par latviešu valodas statusu nevajag blefot, tāpat notika dziesmu svētki, tika izdotas miljoniem grāmatu latviešu valodā.Pie bīvības pieminekļa tiešām ziedus nebija iespējams nolikt, jo neviens līdz šim brīdim nezina, kur tas atrodas.

Nandia 30.05.2013

un cik daudz latviešu gāja bojā pēc Hitlera nenormālajiem norādījumiem?!? Visiem jau tikai tīk nomelnot vienu, nevis vērtēt visu kopumā!

Un cik ilgi tad tu naidosies par visu - tagad uz mūžu jāsoda visi krieviski runājošie?!

Tas jau ir par traku! Dzīvojiet šodienai un domājiet par nākotni neskatoties uz to kādā valodā kāds runā!

M Mary60 01.06.2013

Pirms sūdzies, labāk iemācies rakstīt, losi!!!