www.sudzibas.lv 2U.lv Attieksme pret klientu

www.2u.lv - Attieksme pret klientu

Biju ļoti pārsteigta par pārdevēja attieksmi pret mani kā pret klientu. Zvanīju, lai apjautātos par preces pieejamību un iespēju pasūtīt pa telefonu, vienīgais, ko man uzkliedza, ka jāskatās viņu mājaslapā un pasūtīt pa telefonu nedrīkt, jo redziet, tas nav viņa darbs. Ja arī tā ir, tad to var pasniegt pieklājīgāk, nevis kliedzot un noniecinot, ka man jāmācās strādāt ar internetu.

E

E ezerzeme 16.11.2011

Pareizi! tāpēc jau tas ir INTERNETA veikas, nevis Tele-veikals! :D Lauki!!!

J Janis 16.11.2011

Strādāju konkurējošā interneta veikalā. 70% telefona zvanus veido klienti, kuri zvana un prasa vai ir iespējams pasūtīt pa telefonu, kautgan mūsu mājaslapā ir skaidri norādīta pasūtīšanas procedūra - TIKAI caur mājaslapu. Domāju, ka 2u ir līdzīga situācija, nebrīnos, ka darbiniekam uzdeva nervi.

E ezerzeme 17.11.2011

vo vo!Janis pareizi raksta! Esmu arī dzirdējis, ka daži vēl nezvanot aiziet uz i-net veikala biroju un prasa, preci. Domā, ka i-net veikals ir kāda bāze vai noliktava! :D Ir tak dīvainu loģiku apveltīta tauta!!!