www.sudzibas.lv 2U.lv Slikts serviss

2u.lv - Slikts serviss

Sākumā šķietami viss kārtībā. Veikala pārstāvis sazinājās ar mani pa telefonu lai precizētu pasūtījuma detaļas, kā tas ir norādīts veikala preču iegādes sadaļā. Solīja, ka nedēļas laikā manas preces būs pieejamas. Nopriecājos par saņemto zvanu un nedēļas laikā gadīju savu pasūtījumu, ko solīja uz 5dienu.
Tā pagāja minētā piektdiena, preci, protams, nesaņēmu.
Nākamās nedēļas sākumā sazinājos ar 2u.lv, kur noskaidrojās,ka ir radušās problēmas ar manu sūtījumu un preces aizkavēsies. Neesmu īpaši kašķīgs klients, saprotu, ka visādi gadās-gaidīju uz nākamo 5dienu, kā nu jau solīja.
5diena atkal pienāca.. atšķirībā no mana pasūtījuma. Nu man solīja līdz nākamajai 2dienai. Tā jau ir pienācis 2dienas vakars, bet no mana pasūtījuma joprojām ne ziņas.
Tiešām- neiesaku šo uzņēmumu.
Neskatoties uz salīdzinoši zemāku cenu, labāk ir piemaksāt nedaudz vairāk un būt drošam par preces saņemšanu.
Kā saka - skopais maksā divreiz. Ceru,ka preces vispār saņemšu.