www.sudzibas.lv 2U.lv Slikts serviss

2u.lv - Slikts serviss

LOTI SLIKTS serviss. Pasutu no rita preci vairaku simtu eur vertībā, uz epastu atnak apstiprinajums ka driz sazinasies operators, diena paiet ne zinas ne minas. Otrā dienas beigas joprojam neviens nezvana, zvanu es plkst 17.00, pa vienu telefonu 20 reizes pa otru 20... Neceļ! Zvanu zvanu, beidzot pacel. Saku savu bedu, man asi acērt JA OPERATORS NEZVANA TAD PRECI NEGAIDIET!
Prasu - ka lai es to varu zinat, nekur tas nav rakstits.
Atbild - Nekur.
Un noliek klausuli.

Ieeju konkurentu majaslapā(cena uz pāris eur letaka), pasutu pec 5min atzvana laipna operatore, ka rit no 10.00 varu braukt pakaļ.
Saprotu svētku nedela un noslogojums liels, bet nevajag būt tik nekaunīgi.
Vairs uz 2u neskatīšos virsū!

ž Žoržiks 21.06.2016

Tā jau ir ar šitiem ļevajiem kantoriem, varu derēt, ka pat nodokļus nemaksā

A antonsawd2e232d212 21.06.2016

Tu tak esi , es esmu no 2u. Man po, es šķaidu katru pasūtijumu pirms izsūtīšanas, domā man piš? ja prece ir jūsu rokās un viņa ir nelietojamā stāvoklī, tātad jūs to salauzāt.