www.sudzibas.lv 2U.lv Slikts serviss

2u.lv - Slikts serviss

Nesen iegādājos šajā veikalā mobilo telefonu. To piegādāja ātri, un viss bija kārtībā, ja neskaita to, ka telefonā nebija latviešu valodas. Sazinājos ar veikalu e-pastā. Uz pirmo e-pastu viņi atbildēja ātri. Teica, lai šajā jautājumā (par iespēju instalēt latviešu valodu) sazinos ar servisu, kura kontakti esot norādīti garantijas telefonā. Zvanīju uz servisu - numurs nepareizs, nevar sazvanīt. Tad zvanīju uz interneta veikalu, tur neviens necēla. Uzrakstīju vienu e-pastu - nekādas atbildes. Pēc nedēļas uzrakstīju vēl vienu e-pastu - atkal nekā. Mēģināju sazvanīt - neviens neatbild. Uzrakstīju trešo e-pastu, tomēr šķiet, ka atbildes nebūs arī uz to. Kaut kāds kaktu kantoris. Vairs nekad neiepirkšos tur un arī citiem neiesaku.

G gr8_job 06.04.2016

Pamēģiniet atrast servisu šeit: http://www.2u.lv/servisa-centri.2388.tx

S sadidz 07.04.2016

Laba ideja būtu par šo vērsties PTAC ar visiem pierādījumiem - nosūtītājiem e-pastiem, rēķiniem, zvanu izdrukām.

T Tong Po 07.04.2016

Kas tas par servisa centru, kuru nevar atrast internetā?