www.sudzibas.lv 2U.lv Slikts Serviss

2u.lv - Slikts Serviss

Pasūtīju preci, jau pagājušas piecas darba dienas, ne viens ne liekas ne zinis par manu pasūtījumu. Meiģinu sazvanīt jau vairākas dienas pašu interneta veikalu, met nost klausuli, neceļ, uz e-pastiem neatbild. Ja kaut ko pirkt interneta veikalā, tad noteikti par 2u.lv aizmirstiet.

~ ~♥~ Kristīna Egle 15.04.2016

Tieši tāda pati pieredze - pat neapstiprina, ka prece ir uz vietas. Telefonu neceļ.

G GG. 11.05.2016

Jap, man tas pats. Pasūtīju, bet kā zinādams izvēlējos apmaksāt uz vietas. Pagāja 24h, nekādas reakcijas, pasūtījuma statuss rādās "neapstrādāts". Otrajā dienā, zvanu viņiem, kādas 20 reizes, neviens neceļ. Pagāja brīvdienas, zvanu pirmdienā 9.00 prasu, lai vismaz apstiprina, vai prece ir pieejama, un kad tā būs pieejama. Darbinieks atbild :"Oi, es to nevaru pateikt, jums zvanīs menedžeris." Tas jau nekas, ka viņš nezvana jau pāris dienas. Zvanu vēlreiz pusdienlaikā, tas pats stāsts :"Nodošu ziņu menedžerim, viņš jums piezvanīs steidzami". Aha. Pagājušas jau 6 dienas, pasūtījums vēl nav apstrādāts. Rīt zvanīšu viņiem, prasīšu vai tortīti pirkt, lai nosvinētu nedēļas jubileju. Ejiet ar līkumu.

M matiss.v 20.04.2016

Preci solīja piegādāt 4 dienu laikā, taču pat pēc 11 dienām, prece tā arī nebija piegādāta. Šajā periodā neviens no veikala ar mani nesazinājās par iespējamo termiņu kavēšanos un naudas atgriešana kavējās jau 11 dienas.

Z Zane 02.05.2016

Man tas pats, vairāk kā nedēļa pagājusi kopš pasūtījuma, neviens nereaģē un sazvanīt neiespējami.

T Tong Po 02.05.2016

Es esmu sūtījis no 1a.lv, no rdveikals.lv, no 220.lv - nekādu problēmu. Kāpēc ir jāsūta no kaut kādiem nezināmiem veikaliņiem? Nu labi, salds cipars par kāroto preci. Labi. Tad, ja neatzvana pāris stundu laikā, jeb neatsūta e-pastā informāciju par Pasūtījuma izpildes gaitu, sūti augšā citā veikalā un miers!