2u.lv - Serviss

Pasūtīju preci. Prasīja, lai veicu priekšapmaksu, jo no konkrētā piegādātāja savādāk nevarot. Pagaidīju 2vas nedēļas - nav ne preces, ne zvana. Cenšos sazvanīt veikalu vairākas dienas. Līdz beidzot izdodas saka, ka krava tā arī neatnāca, lai rakstu iesniegumu par naudas atgriešanu. Uzrakstīju - nosūtīju. Tā jau es te sēžu un divas nedēļas gaidu naudas atmaksu.
Centos viņus sazvanīt vairākas dienas. Līdz beidzot izdevās teica, ka esot izveidojusies ļoti liela rinda uz naudas atmaksu. Grāmatvedei esot prasījis cik ilgā laikā tiks veikta atmaksa - viņa atbildējusi līdz 10. decembrim būs nauda... Tas nav nopietni! Briesmīgs kantoris. Iepriekš esmu daudz ko pasūtījis no šī veikala, bet nekad nav bijušas problēmas. Šoreiz veicu priekšamaksu un lūk.. problēmas tik daudz, ka atkauties nevar.

R

C critical thinker 10.11.2016

viņi to naudu depozītā liek? bet nav jau normālu depozītu šobrīd.