www.sudzibas.lv 2U.lv Saņemot naudu ar pārskaitijumu nepiegādā preci, neatbild uz e-pastu un neceļ telefona klausuli

2u.lv - Saņemot naudu ar pārskaitijumu nepiegādā preci, neatbild uz e-pastu un neceļ telefona klausuli

Cienijamie interneta lietotāji -banāli,bet gribēju nopirkt normālu gludekli atbilstošu vajadzībām un maka biezumam ~57 eiro vērtībā.Intreneta veikalu izvēlējos pēc izvēlētās preces cenas un vai preci var saņemt arī citur Latvijā-Daugavpilī.Nepirku veikalā tapēc ka nav tik liela izvēle un arī cenas...Preci pasūtiju 10.11.16. ,no i-veikala rēķinu saņēmu nākošajā dienā un arī man pazvānīja un pajautāja vai būs labi ja preci varēs saņemt pēc valsts svētkiem-22.11.16..Rēķina apmaksu veicu i-bankā nākošajā dienā.Tā ka preces vēl 24.11.16.nebija pa e-pastu pajautāju kas ir noticis,bet atbildes nav vēl šodien-17.12.16.Pēc tam28.11.16.ar diezgan lielām pūlēm izdevās sazvanīt unatbildēja tas pats vīrietis kas solija gludekli pēc svētkiem untaisnojās ka piegādātājs kavējas,un pārlika piegādi uz nedēļas otru pusi.Pēc tam izdevās sazvanīt sievieti kura solīja gludekli,bet ja nesanāks atsūtīs iesniegumu uz e-pastu kurš būs pašam jāparaksta,bet tā ka09.12.16. nesaņēmu ne preci ne iesniegumu -12.12.16.man izdevās uz kādu 100 reizi sazvanīt viņus un man solija līdz darba dienas beigām-19.00 pārskaitīt naudu uz kontu jau bez jebkāda iesnieguma un ar galiem...

donna b 18.12.2016

Cik tas ekskluzivs gludeklis maksatu 220.lv? Varbut dazus eur dargak? Pasuti ar apmaksi un nomocies, bet ne tautai vajag naudinu samaksat un pec tam menesi gaidit preci. Labi kreditejat visas sis mazas bodes kas tik un ta pasuta preci no viena piegadataja vai vispar no aliexpress.

T Tong Po 21.12.2016

Tas ir viens no fenomeniem - cilvēki kā sadeguši maksā naudu priekšapmaksā nevienam nezināmiem veikaliem, un tad sūdzās. Tur cena daždesmit centus lētāka vai kā? Bet konkrēti par šo veikalu, ja paskaties saitā esošās sūdzības, visas kāpēc viena šablona. Kad cilvēki sāks domāt ar galvu?