www.sudzibas.lv 2U.lv Maldināšana un naudas līdzekļu ilgstoša neatgriešana

2u.lv - Maldināšana un naudas līdzekļu ilgstoša neatgriešana

Veikala pārstāvis sazinājās ar mani pa telefonu un teica, ja veikšu priekšapmaksu, tad mobilais telefons būs pieejams konkrētajā dienā. Veicu priekšapmaksu, preces piegādes dienā ar mani neviens nesazinājās, nevienu no norādītajiem telefoniem nebija iespējams sazvanīt. Dienu vēlāk atnāca epasts, ka veikalam nemaz tāda prece neesot noliktavā un man jāraksta iesniegums, lai viņi man atgrieztu naudu.

Iesniegumu uzrakstīju, bet tā arī nekādu ziņu par to, ka mans iesniegums ir saņemts, vai kad atgriezīs iemaksāto naudu es nesaņēmu. Nu jau gaidu 2. nedēļu, kad man atgriezīs naudu. Biju ciemos uz biroju Kalnciema ielā - tur mani "pasūtīja tālāk", sakot, ka mana nauda varot tikt apmaksāta līdz pat 1 mēneša laikā. Uz jautājumu kāpēc tik ilgs termiņš man atteica, ka "tā izlemj uzņēmuma direktors".

Kā var pastāvēt tāds uzņēmums, kurā nepastāv nekādas klientu servisa normas un kurš nepilda savas saistības pret klientu un, vēl jo vairāk, izkrāpj naudas līdzekļus no klientiem savas uzņēmējdarbības veikšanai.

Kādā valstī mēs dzīvojam, kuras likumdošanā pat nav noteikts cik ilgā termiņā šādam uzņēmumam būtu klientam jāatgriež iemaksātā nauda.

B burbulis22 14.09.2016

Kāpēc nav likuma? Ir likums, kurš nosaka ka naudu par nesaņemto preci veikalam jāatgriež 30 kalendāro dienu laikā.

D dissatisfied_customer 15.09.2016

ļoti interesanti, ka PTAC aģente teica, ka šāda likuma neesot :)

D Daavana 07.10.2016

Man tieši tāda pati situācija ar šo interneta veikalu. Šobrīd cīnos par naudas atmaksu.
Vienkārši neticami!

D dissatisfied_customer 12.10.2016

Nesen mana nauda tika atgriezta, taču nekāda komunikācija no veikala puses ne pirms, ne arī pēc tam nesekoja...rēķinieties ar to, ka nauda netiks atgriezta ātrāk kā 30 dienas pēc pieprasījuma par naudas atgriešanu iesniegšanas :(

Tas, protams, ir drausmīgi, ka šādi "uzņēmēji" mūsdienās var kaut ko tādu atļauties, bet tā bija arī laba pieredze - tagad vienmēr sazvanos ar konkrēto veikalu un mēģinu noskaidrot vai prece ir uz vietas. Ja nav, tad es neriskēju - labāk nopērku to pašu preci par pāris EUR dārgāk no kāda cita veikala, kurā tā prece ir uz vietas un man nebūs jātērē savs laiks un nervi, lai tiktu galā ar šādiem neliešiem kā šis i-veikals.

A Andris.KKKK 12.10.2016

Šim veikalam ir ļoti lielas finansiālas problēmas. Viņi ir paradā daudziem piegādātājiem lielas summas.
Skaitīt viņiem naudu ir ļoti liels risks.