www.sudzibas.lv 2U.lv Krāpšanās, Slikts servis.

2u.lv - Krāpšanās, Slikts servis.

19.10.2016 datumā veicu pasūtījumu MFP EPSON L220 printerim, saņēmu apstiprinājumu un iespēju internetā sekot pasūtījuma gaitai. Nākošajā dienā zvanīja uzņēmuma pārstāvis un izrunājām detaļas kad prece nav pieejama viņu noliktavā bet būs ap 27.10.2016 datumu,sarunājām ka apmaksu kur uzsvēru kad apmaksu veikšu tikai tad kad prece būs pie viņiem noliktavā. Sarunai beidzoties uz e pastu saņēmu rēķinu ar pilnu apmaksu tūlīt atbildēju ka telefoniski tā nevienojāmies, man atzvanīja un apstiprināja kad vis ir spēkā kā vienojāmies telefoniski. Pienāca 25.10.2016 un man zvana un saka kad prece rīt būs noliktavā kad vajag veikt apmaksu tā kā printeri iegādājos uzņēmumam lūdzu grāmatvedībai to apmaksāt. Gaidīju līdz piektdienai piegādi tā nenotika 28.10.2016 tas ir piektdienu un sāku zvanīt neviens no numuriem neatbildēja. Sazvanīju viņus šodien, uz ko man paziņo kad printeris nebūs vispār, lai es aizpildot iesniegumu un tad man atgriezīs naudu. Es teicu kad iesniegumu nepildīšu lai nauda tiktu atgriezta šodien vēlākais rīt, jo par šo es viņiem tieši uzsvēru kad prece būs noliktavā tad maksāšu es jo uzskatu par maldināšanu. Viņš man vēl sāka stāstīt to kad esot arī kādam samaksājis un arī gaidot naudu atpakaļ uz ko atbildēju ka tas mani nemaz neinteresē, jo normāli ir kad saņemu preci un tad maksāju. Tagad man jāgaida kad viņi atgriezīs naudu un nezinu cik ilgu laiku tas prasīs. Nožēlojami, Neuzķerieties.

E

H halks 01.11.2016

Dēļ darbinieku nolaidības, kuri nav pārliecinājušies vai prece ir piegādātāju noliktavā, bez tam pieprasījuši samaksu par neesošu preci- par kādu iesniegumu var būt runa?

Iesniegums ir tikai lieka formalitāte, lai paildzinātu naudas atgriešanu.

Ja 2u pārstāvji tomēr nenāk pretī, tad ieteiktu uzreiz pieņemt radikālus mērus (it īpaši, ja sarakste ir bijusi epastā- viss ir saglabāts) un vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Jo šī attieksme nav normāla!

J Jonsons Babys 01.11.2016

Lūdzu: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/dokumentu-paraugi jāraksta iesniegums un nekā cita! Uz kā pamata atgriezīs tev naudu? Viņiem VID var piešķirt sodu par naudas plūsmām bez attaisnojošiem dokumentiem. Tu pēc tam to sodu maksāsi? Nedomāju viss!