www.sudzibas.lv 2U.lv Krāpšana, slikts serviss

2u.lv - Krāpšana, slikts serviss

Sākums bija labs! Pasūtīju preci 2u.lv mājas lapā, nepagāja ne 10 minūtes, atskan zvans no minētā interneta veikala. Sarunājām, ka apmaksāju rēķinu, un preci saņemu pēc nedēļas Omniva pakomātā. Protams, ka pēc nedēļas preci nesaņēmu. Sazvanīt, pa veikala kontaktos norādītajiem telefoniem, man nevienu tā arī neizdevās. Zvanu, vai nu aizņemts vai neceļ! Uz pirmo epastu neviens neatbildēja, uz otro atsūtīja iesniegumu par naudas atgriešanu. Saprotu, ka naudu saņemt atpakaļ būs grūti, jo neesmu vienīgais, kas to vēlas. Tā, liekas, ir tāda kā bezprocentu aizņemšanās no pircējiem, ar iespēju atdot vai neatdot.... Neko daudz nenožēloju, jo nekāda lielā summa nav (27eur). Bet, liekas, ka pareizāk būtu griezties Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centrā ar iesniegumu. Varbūt, ka tā arī darīšu, ja būs tik daudz brīvā laika :-)))

Ro