www.sudzibas.lv 2U.lv Krāpšana, slikts serviss

2u.lv - Krāpšana, slikts serviss

Tika pasūtīts monitors par 143 eiro ar piegādi uz pakomātu. Gaidīju zvanu no operatora par pirkuma apstiprināšanu, jo rēķins bija izsūtīts. Tā arī nesagaidīju, sazvanīju pats. It kā būšot tikai pēc Jāņiem, bet minēju, ka nepieciešams ātrāk, bet par to būšot jāpiemaksā. Atsūtīja jauno rēķinu ar jauno summu, veicu pārskaitījumu. Gaidu preci solītajā 21. jūnijā - neatnāk. Gaidu šonedēļ, jo it kā kuru katru dienu jābūt - neatnāk. Zvanu uz visiem norādītajiem telefona numuriem, bet atbildi nesagaidu nemitīgi zvanot. Aizbraucu uz biroju, sēž sieviete. Jā, pasūtījums ir veikts, atnācis nav un termiņu pateikt nevaru. Es par neko neatbildu, jāzvana ir menedžerim. Iedeva menedžera numuru. Protams, ka neceļ. Pagājusi jau nedēļa pēc solītā termiņa, sazināties nav iespējams, nekādas atbildes netiek dotas. Jāsāk apsvērt nākamais solis kā rīkoties. Būtu palasījis atsauksmes iekš sudzibas.lv, tad nebūtu nemaz veicis pasūtījumu, bet salidzini.lv šis interneta veikals bija zem sadaļas - salidzini.lv IESAKA.

A Abolina 16.06.2016

Krāpnieku kantoris! Nopirku internetā saldētavu, pēc mēneša paziņija, ka nevar laikā piegādāt, tagad pēc mēneša sola atgriezt naudu. Neiesaistieties nekādos darījumos ar šo firmu.