www.sudzibas.lv 2U.lv Krāpšana

2u.lv - Krāpšana

Stingri neiesaku.. Totāla krāpšana! Bet joprojām salīdzini lv to iesaka pat tagad. Pasūtījām operatīvu atminu, apmaksājam, nekas nesaņemam, uz zvaniem nekas neatbild... Neskatīties uz zemam cenām un uz visādam "iesākumiem" pērciet tikai no ka minimums 3 gadu strādājošam veikaliem!!! Neiesaku

J janisxx 13.07.2016

Pasūtīju preces. Neatbildēja nedēļu. Pasūtīju citā veikalā. Pēc dienas jau preces pie manis. Vēl pēc nedēļas 2U zvana un saka, ka drīkst apmaksāt. Nekad vairāk neiepirkšos.

Latviešu tautas 13.07.2016

uz zvaniem nekas neatbild

=======

"Nekas" vai "neviens"?
Очевидно Ваш родной язык русский: "nekas" в данной фразе означает "ничего"... У Вас "на звонки ничего не отвечает"? Или всё-таки "на звонки никто не отвечает"?

J janisxx 13.07.2016

Nedomāju, ka tas šajā sūdzībā ir svarīgākais.

Latviešu tautas 15.07.2016

Даже очень важно... Особенно утверждение что магазину менее трёх лет! Я ещё лет 10 назад там покупал...