www.sudzibas.lv 2A Auto SIA Nekvalitatīvs serviss, neiesaku!

2A Auto SIA - Nekvalitatīvs serviss, neiesaku!

Autoserviss atrodas dzīvojamo māju pagalmā, līdz 2018. Gada maijam viņi atradās vienības gatvē 122 blakus "džuljeta". Automazgātuvei.
Pasūtīju pie viņiem virsbūves remonta darbus - aizmugurējo arku metināšanu, krāsošanu, antikorozijas apstrādi. Solīja auto pēc divām dienām, bet beigās dabūju pēc nedēļas. Darbi bija veikti nekvalitatīvi, metināšana bija ok, bet krāsošana pa roku galam. Plus viss auto salons netīrs un pilns ar puteķļiem, nācās braukt uz tīrītavu un tīrīt.
Neiesaku to servisu, jo darbi paveikti nekvalitatīvi, taču samaksa par darbu bija kā dārgajos krāsošanas servisos. Diemžēl visu posta apmēru atklāju pāris dienas pēc auto saņemšanas, jo pēc krāsošanas viņi atdeva putekļainu auto un ieteica pāris dienas nemazgāt. Kad beidzot nomazgāju, tad tikai redzēju pilno ainu - krāsas atšķirības (auto ir spīdīgs, bet krāsotās virsmas matētas) , nevienmērīga korozijas apstrāde, nosista krāsa uz sliekšņiem.
Vairs pie viņiem nebraukšu, jo negribu tērēt savu laiku un naudu, kā arī neiesaku citiem. Nododot auto, rēķinājos, ka kvalitāte var nebūt augstā līmenī, toties cerēju, ka darbi būs lēti. Rezultātā bija dārgi. : (

E Emils Kurpnieks 23.10.2018

Varu tikai pievienoties.
Ar metināju sliekšņus pie viņiem.
Sākot ar to ka metinot nebija noņēmuši klemi, kā rezultātā bija izsisti daži drošinātāji.
Beidzot ar to ka rūsas apstrāde netika veikta, tikai tik daudz cik izgriezta vecā rūsa un pāri neapstrādātai virsmai uzmetināti sliekšņi virsū.