27567003 - aizdod naudu bez ķīlas! - Krāpnieki

Nuzķerieties uz piedāvājumu aizdod naudu bez ķīlas, tikai apliecinot pie notāra. Tas cilvēks Jums paprasīs Jūsu datus un tad tā nevainīgi Jūsu bankas lietotaja numuru un paroli, lai varētu pārbaudīt Jūsu kredītvēsturi :) + vēl jābūt uz konta obligāti 1.50ls un tas viss notiek Swedbank internetbanka!!!

Šis cilvēks zvana no telefona, kura numuru neuzrāda no sākuma :)

T tarpins janis 22.11.2010

pa purnu, ble!!!
sadus mudilas var atri izcekot.. un ir tacu vel lielaki mudaki, kas uz so uzkeras...DDDD

V Vjačeslavs 22.11.2010

"aprasīs Jūsu datus un tad tā nevainīgi Jūsu bankas lietotaja numuru un paroli, lai varētu pārbaudīt Jūsu kredītvēsturi"

kā cilvēkam vispār var iedot tādus datus??? vieglāk jau uzreiz pārskaitīt viņam nadudu uz viņa kontu :DDDD kredītvēsturi var pieprasīt savai bankai un pēc tam to noskanēt un pārsūtīt viņam. Lai ēd!!! :D:D:D:D:D

J Jānītis 22.11.2010

Jā! Latvieši visu laiku ir slaveni ar savu muļķību un vientiesību!
Nu ko, par muļķībām ir jāmaksā!
Ja jau pašam savas galvas uz pleciem nav, tad maksā!

Tad jau nopublicējiet savu bankas klienta numuru un paroli šeit, vēl pielieciet klāt visus kodus un lieta darīta!

Jau kuro reizi pārliecinos, ka Latvietis ir viens no stulbākajām radībām pasaulē!

P psss 22.11.2010

Un kas par idiotu dos savu paroli, pirms nemt kreditu ir jazina noteikumi, kreditvesturi var parbaudit interneta!!!

J Jēzin 22.11.2010

PAROLI!!! AK TU TēTīT KU DEBILA TAUTA TAD TE ņAUD.

J Jogurts 22.11.2010

eee, eee mierīgāk ar komentāriem, lieciet mieru latviešiem un tautai! krāpnieki ir visās valstīs, tas, kas notiek Latvijā, vēl ir bernu autiņos! man žēl, ka jūsos ir tik maz pašcieņas un tik daudz gļēvuma, ka varat pateikt paši par sevi - mēs tak esam lohi un paliksim! par sevi to visu sakiet, draugi, par sevi!

L ligita 23.11.2010

Tas ir labais, mums teica, ka esot Anatolijs.Viņiem ļoti laba shēma Viss sagatavots iepriekš.

A Alona 07.12.2010

Un ko tad viņš pēc tam izdara ar to 1, 50 ls????????

G Gavrilovs 30.12.2010

27567003 Anatolija numurs ja kāds viņu meklē! Prasa kontus un ta talak!

L ligita 26.01.2011

Joprojām piedāvā kredītus, nav bailes, ne kauna.Ar viņu kopā Vadims Sajuks.Varbūt kāds pazīst?

K Kārlis 08.03.2011

Mazais pidriķis ir parazīts, tiešākajā vārd nozīmē, varat ieiet myspace.com uzrakstīt meklētājā Anatolijs Villers un redzēt parazīta ārieni, zem saulesbrillēm slēpjs vienmēr!
Tad nekad neuzrausieties, lai veicas!