www.sudzibas.lv 24.lv ražotāja brāķis ir pircēja problēma

24.lv = SIA L-Grupa - ražotāja brāķis ir pircēja problēma

Gandrīz pirms 2 gadiem šajā kantorī tika iegādāti divi mobilie telefoni Nokia E51. Viens, tas kurš ir mans, strādā praktiski nevainojami, tfu, tfu, tfu, kaut gan tiek ekspluatēts nežēlīgos apstākļos. Otrs - tas, kurš tika manai sievai tiek lietots saudzīgi, vienmēr uzmanīts, zemē nekad nav nokritis, principā vēl šodien tas izskatās, kā būtu tikko izņemts no kastītes. Problēma sākās tieši ar saudzīgi lietoto aparātu. Pirms gada diezgan regulāri sarunas laikā sāka atslēgties mikrofons. Aizvedām telefonu uz garantijas remontu. Tas tika marinēts vairāk kā mēnesi. Man tika pavēstīts, ka telefons esot sists un mētāts, tāpēc defekts esot neremontējams, vai nu par maksu ~150Ls. Es, protams, tam nepiekritu. Drīz vien saņēmu "saremontēto" E51 atpakaļ. Apmēram gadu telefons uzvedās ciešami. Nesen defekts izlīda atkal. Aiznesām to uz 24.lv veikalu, lai pieprasītu problēmas risinājumu. Tur mums "laipni" paskaidroja, ka telefonu varot atgriezt veikalā, tikai tas tikšot novērtēts pēc kaut kādas atlikuma vērtības. Es tam nepiekritu, jo mikrofona atslēgšanās parādās dēļ rūpnīcas defektīvas sistēmplates, kuru remontēt NAV iespējams.
Tas nozīmē, ka pērkot preci no 24.lv, jūs uzņematies atbildību par RAŽOTĀJA brāķi. Naudu vai jaunu NEdefektīvu ierīci jūs no 24.lv NESAŅEMSIET!!!
Pirms pērciet kaut ko no 24.lv - ĻOTI DOMĀJIET!

R

B Bedolaga 10.08.2015

Kur skatās policija? "Firmai" pārdošanā kontrafaktās preces!
Kreicbergs ir viltīgs žuliks ar stāžu. Viņam sen jāsēž cietumā!