www.sudzibas.lv 24.lv Slikts serviss, slikta kvalitāte

24.lv - Slikts serviss, slikta kvalitāte

29.09.2019 veicu pasūtījumu šajā internetveikala uz sienas sekciju sky concept 5 sekcija black mat/black gloss 5/hg/b/5-2b. Ar mani sazinājās veikala darbinieks sakot ka jagaida sutijums no nedēļas līdz mēnesim, jo viņi veic pasūtījumu no citas valsts un iz vietas komplekte pasūtījumus. Veicu priekšapmaksu 109€ apmērā. Darbinieks teica ka šos skapjus varsm komplektēt kā vēlamies, un esot atsevišķi jāpērk stiprinājumi lai pieliktu pie sienas. Pēc nedēļas saņēmām ziņu ka sekcija sakomplektēta un drīzumā kurjers mums to piegādās, apmaksāju atlikušo summu 210€. Pec dažām dienām atveda sapakotu sekciju, tā nu sanāca ka tajā dienā ar atrajiem mani nogādāja slimnīcā, līdz ar to virs mājas nevera vaļā iepakojumus, pagāja kāda nedēļa, un virs atverot iepakojumu secināja ka nav ieliktas visas detaļas, visiem skapjiem trūka iekšējie stikla plaukti, kā arī nebija stiprinājumi pielikti kuri notur sekcijas durvis vaļējā pozīcija, sazinājos ar veikala darbinieki, šis jautāja kādā veidā plānojam sekciju skrūvēt un cik iekšējos plauktus mums vajag un stiprinājumus, informāciju virs nodeva, sacīja ka nosutisot mums iztrūkstošās detaļas vēlreiz. Pagāja mēnesis un mums atsūtīja ar ups kurjeru it kā iztrūkstošos plauktus un stiprinājumus, atverot iepakojumu secinām ka nav visi plaukti pievienoti, atkal trūkst divi stikla plaukti, un stiprinājumi ir iedoti līdzi divreiz vairāk. Sazvanot internetveikalu mums saka ka dos mums ziņu, paiet vēl nedēļa un man šodien paziņo ka komplektā neietilpst vairāk stikla plaukti, jautājums: kāda vellna pēc ir jāsaka ka varam komplektēt kā paši vēlamies, kādēļ jājautā cik mums vajag tos iekšējos plauktus? Ja realitāte tu nevari komplektēt kā gribi, ja sākotnēji būtu visas detaļas iepakojumā, man jautajumu nebūtu, mēs būtu saskruvejusi savādākā veidā sekciju. Kvalitāte nav tāda kā ir mājaslapas aprakstā, stiprinājumi dzīvo savu dzīvi, jo vairāk aiziet sekciju jo lielākas šķirbas starp tām veidojas, skrūves no eņģēm skrūvējas laukā, atsūtītie durvju stiprinājumi ir lētākie sūdi kiri paši par sevi ļurkājas. Neiesaku nevienam šo internetveikalu, nožēloju ka neizlasīju no sākuma sūdzības par šo veikalu pirms veicu pasūtījumu. Darbiniekam būtu jāparzin ko šis tirgo un kas komplektā ietilpst, un nevajadzētu teikt ka var komplektēt kā grib, liels fui

2 24.lv 16.12.2019

Ja spētu atšķirt, kurā veikalā esat pirkuši preci, nebūtu jāraksta nekorekti komentāri. 24.lv veikals mēbeles NETIRGO