www.sudzibas.lv 24.lv Ļoti slikts serviss , apmāns

Interneta veikals 24.lv - Ļoti slikts serviss , apmāns

Uzņēmums nepilnus 5 mēnešus vecai precei - putekļusūcējam atteica garantijas remontu , pēc tam , kad pusotru mēnesi bija noturējuši pie sevis ! Pat nepiedāvāja remontu par samaksu- vienkārši piezvanīja , lai brauc pakaļ !!! Neperciet šajā uzņēmumā . Kopā esmu iegādājusies 3 preces , no kurām eļas radiators vispār nestrādāja , putekļusūcējs jau otrajā sūkšanas reizē aizdomīgi skaļi rūca ... un pats galvenais , ka šis veikals Jums atteiks garantijas remontu !

2 24.lv 25.10.2016

Garantiju jums atteica ražotāja pārstāvji nevis veikals. Tā kā sūdzību vajadzēja vērst pret ražotāju (vai labāk pret to, kas lietoja putekļu sūcēju, jo tas tika lietots neatbilstoši ražotāja prasībām). Veikalam ir maz sakara ar garantijas izpildi vai ateikumu