www.sudzibas.lv 24a.lv Zvanot uz uzņēmuma telefona nr, darbinieks atcērt un nomet klausuli

Atrisināta24a.lv - Zvanot uz uzņēmuma telefona nr, darbinieks atcērt un nomet klausuli

Zvanot uz uzņēmumu, pacēla vīrietis, kurš pat neuzklausot atmeta rupji- rakstiet uz ēpastu, ko Jums vajag- Jūs jau vakar te zvanījāt par reklāmu. Līdz ar to jautājums- par ko šis kungs runāja? Jo es nekad līdz šim vēl nebiju zvanījusi.
Esmu nelielā šokā, jo mani vispār neuzklausīja un uzreiz atmeta ēpastu, par kaut kādu zvanīšanu vakar šis runāja, bet kāds sakars? Es pirmo reizi zvanīju šim uzņēmumam. Līdz ar to, varbūt šī uzņēmuma darbiniekiem jāiet ārstēt šizofrēnija.
Piebildīšu- saruna pārtrūka, tātad darbinieks konstanti šādi atšuj visus zvanītājus.
Pēdējā reize, kad vispār turp zvanu.
Lieliska iespēja ir atrast atsaucīgākus uzņēmējus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ZaneCV 02.10.2017

Atrisiniet lūdzu šo manu lūgumu nekavējoties.

Z

V vestuleman 27.09.2017

..Sveicinati! Vineta Rence [slēpt]@richcontent.lv) no RICH CONTENT AGENCY, SIA ! ,nākamreiz neapvainoties ja ar Jums negrībēs vairs runāt arī citi uzņēmumi.) Lieliska iespēja apskatīt citiem uzņēmumiem uz reakciju.)