www.sudzibas.lv 24a.lv Neproprocionali dārga piegāde un nepārdomāta komplektācija

Atrisināta24a.lv - Neproprocionali dārga piegāde un nepārdomāta komplektācija

2018.gada 26.martā tika iegādāta sekcija:
Concept 8 Sekcija White gloss/black gloss
Cena 379,00 EUR
Fiziski saņēmu 14.04.2018 nāca no Polijas ražotnes.
Dzīvoju Jūrmalā, 5 stāvā.

Dīvainā kārtā piegāde uz jūrmalu maksā 38 eur papildus 10 eur, par uznešanu uz 5 stāvu.
Ļoti nepatīkami maksāt papildus 40 eur par primitīvu atvešanu un uznešanu.
Lai gan mēbeles bildē izskatās labāk, nekā realitāte, nepatiku izraisa vienkāršu sienas stiprinājumu trūkums, priekš poļu mehānismiem.
Man būtu kauns saviem darba klientiem neiekļaut komplektā vienkāršu detaļu zinot, ka tā viņiem būs vajadzīga.
Primitīva un negāciju izraisoša situācija.

Rēķina informācija.
Piegādātājs: megion sia
nodokļu maksātāja reģ. Kods: 40103507957
pvn maksātāja reģ. Numurs: lv40103507957
juridiskā adrese j. Vācieša iela 4, rīga, lv-1021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edgars 17.04.2018

Labdien,

Vakar 16/14/18 mani sazvanīja viens no 24a.lv mēbeļu veikala darbiniekiem, vārdā Andris,
kurš izrādīja iniciatīvu un bija ieinteresēts atrisināt radušos problēmu.
Saruna bija ļoti pieklājīga un pretimnākoša, kā rezultāta iepazinos ar uzņēmuma darbību kopumā un tika saņemta atvainošanās par neērtībām.

Paldies 24a.lv mēbeļu veikala darbiniekam Andrim par profesionālu attieksmi.

E

Ventilators 15.04.2018

Neteiktu ka primitīvu uznešanu. Šajā gadījumā mīnuss, ka neesat informēti par to. Mums arī ir piegādes maksa smagai un lielai Tehnikai/mēbelei + papildus maksa par uznešanu.
Informējam un viss kārtībā. Primitīvi - tas nav viegli, jo tā ir atbildība un fizisks spēks, ne tikai aizvest. Ne par velti pati/s nenesat, jo būs par smagu.

E Edgars 15.04.2018

Komentārs ir pieņemams, ļoti vienaldzīgi uzņēmumi attiecas uz fiziskā darba darītājiem, mugura nav instruments, bet sūdzības būtība ir paša mēbeļu biznesā, ar ko saskāros pasūtot un saņemot konkrēto mēbeli, varbūt cita situācijā viss būtu labi.
Par nelaimi zinu ar kādu kvalitāti lutina veicot Latvijas preču eksportu, bet paši sev no Polijas un vēl ar minimālu domāšanu.

C critical thinker 15.04.2018

varēj tak pats braukt pakaļ? ne jau ar varu piegādi uzstiepa

E Edgars 16.04.2018

varēja varēja, daudz ko varēja.

B burka 31.01.2019

Nekur mēbeles uz māju par baltu velti nepiegādā un uznešanai jāmaksā par katru stāvu, kur tu dzīvo, ja to nezini.