www.sudzibas.lv 220.lv Viltotas smaržas Elizabeth Arden

www.220.lv - Viltotas smaržas Elizabeth Arden

Internetveikals 220.lv (tagad pieder lietuviešiem) tirgo viltotas smaržas Elizabeth Arden Fifth avenue after five. Iegādājos tās ar atlaidi, atverot iepakojumu biju šokā - uz pudelītes nav nekāda uzraksta, pat uz vāciņa ne! Nekad dzīvē nevienām smaržām, EDT vai EDP neesmu redzējusi, ka pudelīte būtu bez nevienas norādes par brendu un smaržas nosakumu! Uz manu jautājumu tika atsūtīts pdf fails, kur Elizabeth Arden firma it kā oficiāli paziņo, ka tagad ir jauns iepakojums un ka daudzas smaržas var būt bez uzrakstiem! Un vēl es neesot rūpīgi izlasījusi tekstu pie produkta apraksta, ka tur esot minēts - pudelīte bez uzrakstiem.
Lieki piebilst, ka smarža ir neizprotama un pēc 30-40 min vairs nav jūtama vispār...
Vēlāk konsultējos ar draugiem un uzzināju, ka Elizabeth Arden nav oficiālā pārstāvja ne LV, ne LIT un vispār esot daudz viltojumu.
PTAC ieteica griezties policijā, bet ir jau zināms, kā viņi ar to strādā... bet te ir ne tikai viltota produkta tirgošana, bet arī dokumentu viltošana, jo tās personas, kas minēta vēstulē, reāli nemaz nav!!
VISIEM IESAKU - NEPĒRCIET PARFIMĒRIJU INTERNETA VEIKALĀ 220.LV !!! TUR IR DAUDZ VILTOTAS SMARŽAS!!

S santucs 11.07.2014

Ar CIEŅU????
Es nekad dzīvē vairs neiepirkšos pie Jums.. Un ne jau tāpēc, ka salūza telefons, bet gan tāpēc, ka Jūs dikti cūcīgi un neprofisionāli rīkojieties!
Un... Apskatiet cik šeit ir sūdzību! Un tikai aug augumā.. :)

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.07.2014

Santuc - mēs respektējam Jūsu viedokli.

Sudzibas.lv ir portāls, kura uzdevums ir vākt sūdzības un arī mēs to novērteējam.
Ir virke portalu, kur par mums ir simtiem pozitīvu atsauksmu un klientu paldies vārdu - līdz ar to ikviens var izvēlēties un pieņemt savu viedokli.

Aicinam ieskatīties un palasīt pozitīvās atsauksmes:

http://220.lv/lv/atsauksmes ( izvietotas atsauksmes no klientiem, ko saņemam )

S santucs 14.07.2014

PILNĪGI JĀSMEJAS!!! :D

D Dagņuša 21.08.2014

Esmu jau vairākas smaržas un kosmētiku pasūtījusi no 220.lv. Visas tikai oriģināli. Piegāde ātra, pasūtījumi laicīgi, nekas nekad nav sajaukts... nekad nav bijuši bojāti ne iepakojumi, ne preces...
Es arī sūtu tieši Elizabetes Ardenas smaržas. manas mīļākās ir 5th avenue Nights.
Dievīgas...
Ilgi noturas, ideāli smaržo...
Paldies Jums 220.lv

neņemiet galvā tās īgņas... ir taču cilvēki, kas nekad ar neko nav apmierināti... pat ar sevi nē... visu laiku burkšķ un burkšķ, kamēr saburkšķ... nosprāgst un smird...
viņi paši sev tādu likteni izvēlas...
pie kam - te daudzus komentārus raksta arī Jūsu konkurenti!!!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.08.2014

Labdien, Dagņuša! Liels Jums paldies par atbalstu! Mums ļoti patīkami, ka Jūs esat apmierināta ar mūsu darbu un atbalstat mūs sūdzību portālā! Novēlam Jums izdevīgus pirkumus 220.lv arī turpmāk!

T toro 30.12.2014

Es arī pirms kāda laika nopirku " smaržu " Elizabeth Arden 5th Avenue After Five . Kad veikalā apjautājos, kādēļ uz pudelītes nav nekāda uzraksta, man atbildēja, ka tas esot testeris... Firmas pārstāvji šeit atrunājas, ka Ardena tagad šīs smaržas ražojot bez uzraksta. Nuja, tās ražo speciāli veikalam 220.lv, jo citos veikalos ir uzraksts gan uz pudelītes, gan korķīša ! Hahahaha !!!

A Auseklis 30.12.2014

veikals 220 ir tik globāls un filiālēm bagāts kantoris kam speciāli ražo pudelītes bez uzraksta un ja ļoti nepieciešams tad arī bez smaržas ...

Kazene 06.01.2015

Man patīk tie cilvēciņi, kas domā ka var nopirkt orģinālos produktus par mazām summām. Kā maksā tā saņem! Kvalitāti par mazām naudiņām nevar nopirkt - un kā saka skopais maksā divreiz. Gandrīz izdevīgāk ir pašam pasūtīt no ķīniešu lapām replikas un priecāties par skaisto pudelīti ar kaķi maisā

L lizete1 20.01.2015

Un kā šmaucās ar tām atlaidēm. Smarža tipa ar 80% atlaidi maksā 11.50. Citā internetveikalā bez atlaides 10 EUR. Vai nav krāpnieki. Un vēl tas uzraksts "ietaupiet 52.53 EUR".

mans domas 11.02.2015

220.lv visur raksta ka ir gatavs visu risinat, visu darit, visu mainit - ES TIESAM NEIESAKU NEVIENAM TO PARBAUDIT!

runataji