www.220.lv - Viedoklis

Nevaru palikt mala un gribu izteikt savu viedokli un pieredzi par 220.lv. Ari es pagajusogad iegadajos internetveikala 220.lv telefonu Samsung, bet pec kadiem cetriem menesiem tas parstaja darboties, lidzigi ka jums Inga, tikai atskiriba no citiem cilvekiem es to s**u vienkarsi izmetu, ari vairakas manas koleges ir taja 220.lv pirkusas smarzas kuras ir dzili vilusas. Taka milisi zinat 220.lv ir galigi garam.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 20.02.2015

Labdien, Santis V!

Ikvienai iegādātajai preces interneta veikalā 220.lv ir garantijas apkalpošana 2 gadu garumā. Interneta veikals 220.lv pārdod tikai oriģinālās preces no pārbaudītiem piegādātajiem. Mēs darbojamies Latvijas tirgū vairāk kā 11 gadus - un dien dienā klienti novērtē mūsu darbu atzinīgi. Ja rodas problēmsituācijas, mēs vienmēr tās risinam.

Līdz ar to aicinam sniegt konkrētus pasūtījuma nr., un vienmēr griesties garantijā - to paredz patērētāju tiesības. Jo šobrīd trūkst informācijas par Jūsu pasūtīto telefonu, lai sniegtu jebkādu komentāru.

ar cieņu
interneta veikals 220.lv

S Santis V. 20.02.2015

JUSU PRECES VEIKALA 220.LV IR LOTI NEKVALITATIVAS, PAR TO ESMU PARLIECINAJIES GAN PATS GAN MANI DRAUGI, KOLEGI UN PAZINAS. TAS JAU NAV NEKUR TEIKTS JA CILVEKS ATPAKAL PRECI NESUTA KA VINS AR TO IR BAIGI APMIERINATAIS, LOTI DAUDZ CILVEKI VIENKARSI ATMET AR ROKU, JO KA TE VAR PALASIT KA CITI CILVEKI AR JUMS CINAS LIDZ NERVU SABRUKUMAM - PALDIES MAN TAS NAV VAJADZIGS. TIKAI NEVAJAG ATKAL KOMENTET KA SIE CILVECINI KAS SEIT PAR JUMS RAKSTA IR KAUT KADI NENORMALIE, GAN JAU TAS VISS NAV BEZ PAMATA UN KA SAKA - NAV DUMU BEZ UGUNS. MAN NO JUMS ARI NEKADUS KOMENTARUS NEVAJAG, VINKARSI ARI ES GRIBEJU PADALITIES SAVA PIEREDZE, JO BAIGI IEGRABOS TAJA 220.LV VEIKALA UN TAS IR LABI KA TE IR TADA VIETA KUR CILVEKI VIENS OTRU VAR PABRIDINAT.

S Santis V. 20.02.2015

220.LV DARBINIEKI NEIEVERO ZELTA LIKUMU - KLIENTAM VIENMER IR TAISNIBA.