www.sudzibas.lv 220.lv Smarzas Versace Crystal

www.220.lv - Smarzas Versace Crystal

Man uzdavināja smaržas no veikala 220.lv Versace Crystal 100ml , ar aromātu viss ir kārtībā,bet ar noturību gan nē, zinu ,ka aromāts ir viegls,bet ne tik viegls ,lai pēc stunda,pat apģērbs vairs nesmaržo, žēl,ka tā!
Diezvai pirkšu tur vairs smaržas. Ja loģiski padomāt 220.lv internet veikalā smaržas ir 3x lētākas nekā Douglasā vai Kollonā,tpc pēc manām domām 220.lv lielākā daļa no smaržam ir neoriģinālas.Bet tās ir tikai manas domas.
Negribētos atkal vilties un pirk tur smaržas.

S Stella B 16.10.2013

Jā, smaržas tur laikam tad visas ir viltotas, jo Elizabeth Arden bija jocīgi iepakotas pudelītē bez logo un nosaukumu un tad vēl viņi atsūta vēstuli, ka tagad esot jauns dizains, bet uzraksta! Hello, tā nenotiek, vienmēr ir uzraksti, lai būtu atpazīstamība visu laiku. Paši viņi neatzīst, bet es pakonsultējos ar pieredzējušiem parfimērijas speciem un tie teica, ka tas 100% ir viltojums!

Neuzķerieties uz lēto cenu! Tās nav oriģinālas smaržas! Iepriekš nopirku Elizabeth Arden 5th Avenue After Five edp 125ml, pudelīte viltota, aromāts nekāds un nebija jūtams jau pēc 15 min!

PĒC ŠĪ PIRKUMA VAIRS NEVĒLOS TUR NEKO PIRKT, LAI GAN PIRMS TAM IEGĀDĀJOS ATMIŅAS BLOKU DATORAM, VEĻAS MAŠĪNU... BET TAS BIJA TAD, KAD ĪPAŠNIEKI VĒL BIJA LATVIEŠI. TAGAD IR LIETUVIEŠI...

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.10.2013

Vēlamies uzsvērt, ka interneta veikals 220.lv pārdod kvalitatīvas un oriģinālās preces (t.sk. arī smaržas) - kuras iepērk no uzticamiem distributoriem/ražotājiem gan Latvijā, gan ārpus tās.

Kāpēc internetā preces ir lētākas? Pavisam vienkārši - interneta veikalam salīdzinājumā ar standarta veikaliem ir daudz mazāk izmaksu, kas gluži loģiski ietekmē to, ka preces cena klientiem interneta veikalā 220.lv ir krietni zemāka nekā veikalā!
Tāpat kā veikalā tikai lētāk www.220.lv

Ar cieņu interneta veikals 220.lv

M Move 23.10.2013

Vispār jau šīs smaržas ir edt jeb tualetes ūdens (nav tik koncentrēts kā edp), tāpēc nav brīnums, ka neturējās ilgi. Tas ir viens... Otrs - bieži vien ir tā, ka smaržas nejūt uz sevis. Man arī bieži vien šķiet, ka nesmaržoju, nejūtu smaržas u.t.t., bet pārējie saka, ka smaržo labi. Nedomāju, ka 220.lv viss ir viltots, bet šis tas - varbūt. Nesen pasūtīju smaržas (edt) no turienes, esmu apmierināta. Gribu pasūtīt arī Escada Especially Elixir, bet nedaudz bail, jo negribas izmest to 50 latus, ja nu gadījumā tomēr viltojums (man firma (Escada) atsūtīja paraudziņu, tāpēc zinu, kā jāsmaržo oriģinālajām smaržām).

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 24.10.2013

Labdien, Move!

Paldies par Jūsu komentāru! Mūsu interneta veikalā 220.lv tiek pārdotas tikai kvalitatīvas un oriģinālās preces (t.sk. arī smaržas) - kuras iepērk no uzticamiem distributoriem/ražotājiem gan Latvijā, gan ārpus tās.

Jūs droši variet iegādāties kārotās smaržas Escada Especially Elixir! Mēs ieteiktu to veikt akciju laikā, jo tad pirkus būs lētāks, plus iespējams būs bezmaksas piegādes uz tām. Līdz ar to dubults ietaupījums!