www.sudzibas.lv 220.lv Šī NAV sūdzība!!!

www.220.lv - Šī NAV sūdzība!!!

Labdien! Esmu ļoti nepatīkami pārsteigta par to, cik daudz šeit ir sūdzību par interneta veikalu 220.lv
Cik daudz aprobežotu un nekompetentu cilvēku. Smaržas no 220.lv sūtu visu laiku, nupat vēl vienas pasūtīju. Lasīju sūdzību par Elizabeth Arden 5th Avenue After Five smaržām. Man ir šīs un vēl vismaz 10 citas, kuras sūtītas no 220. Viss ir oriģināls. Smaržas turas visu dienu, uz drēbēm nereti pat 2-3 dienas. Piegāde vienmēr laicīga un nekad nav bijušas problēmas.

Nē, es neesmu 220.lv darbinieks, kuram maksā šādu komentāru publicēšanu, man vienkārši riebj cilvēki, kuriem visa dzīve ir problēmu pilna, tāpēc visu laiku tiek izgāzta žults.

J ja? 02.11.2013

man, savukārt, riebjas cilvēki, kurus apmierina viss, jo pieraduši pie zemas kvalitātes, jo neko labāku nav redzējuši. Un ko man tagad darīt? Iet visiem izkliegt to sejā, vai rakstīt to šeit sūdzību sadaļā?

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.01.2014

Labdien, AgneseNN! Paldies par pozitīvu komentāru! Mums patīkami, ka Jūs esat apmirināta ar mūsu precēm un gaidīsim Jūs atkal mūsu veikalā!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.01.2014

Labdien, sudzibas.lv!
AgneseNN nav mūsu darbiniece, mūsu darbinieki neraksta sūdzības un komentārus.
Mēs tirgojam dažāda veida smaržas
Smaržas (PP) - http://220.lv/lv/smarzas/sieviesu_smarzas/smarzas_paco_rabanne_lady_million_absolutely_gold?id=312872,
Parfimērijas ūdens (EDP) - http://220.lv/lv/smarzas/sieviesu_smarzas/parfimerijas_udens_lanvin_eclat_darpege_edp_100?id=72687,
Tualetes ūdens (EDT) - http://220.lv/lv/smarzas/sieviesu_smarzas/tualetes_udens_cerruti_1881_edt_100_ml?id=113629
un Odekolons (EDC) - http://220.lv/lv/smarzas/viriesu_smarzas/komplekts_baldessarini_baldessarini_edc_75_ml_?id=392097.
Kā atšķirās smaržu veidi un cik ilgi turās var redzēt te: http://220.lv/lv/g/gids-smarzas.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 10.01.2014

sudzibas.lv, paldies! Mēs strādājam, lai ikviens mūsu klients būtu apmierināts, pat ja gadās situācija, kad klientam veidojās kāda problema, mes daram visu, lai to atrisināt, kā arī no kļūdām mācāmies!

Latviešu tautas 10.01.2014

interneta veikals 22o.lv! Что ты поёшь! Вы же торгуете товаром, который по региональным установкам продавать в Латвии ЗАПРЕЩЕНО! Например, вы мобильники прошиваете на Балтию, а они предназначены для Германии, потому что кроме немецкого, французского, турецкого и английского они не имеют ни латышского, ни русского языка! А это - подсудное дело!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.01.2014

Vladlat, здравствуйте! Повторимся, что мы торгуем оригинальным товаром от проверенных поставщиков. Это Ваше право, если Вас не устраивает какая-либо модель, Вы можете выбрать другую, соответствующую Вашим пожеланиям.

P pareiza 10.02.2014

Ari ieperkos 220lv pa laikam.sudzibu nav.piegade vareja but atraka, bet lielam veikalam un daudzajiem klientiem, dros ka vajag vairak laika.nopirku tel.letu, vienkarsu nokia112, nu gluko vins reizem ar sms sutisanu, bet es tak pirku letu, jo taja bridi dargaku nevareju atlauties, un galu gala man tel ir sms un zvaniem, nevis spelitem, internetam un vel sazin kam.pirku berninam pudelites avent, plastmasas, it ka nekada vaina, (tik pierastak man ir irija pirktas.labaka kvalitate)bet neskriesu tak uz citu valsti del paris pudelitem.nu ja un pati nepaskatiju pie pasutijuma ka ir 2 izmera caurumini, grabulisi tadi pasi ka citos veikalos, tik kopa uz atlaidem bij letak iegadaties.
un medz tak miseties katram no mums, ari tiem brecejiem, cietejiem.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 10.02.2014

Labdien, paldies par atsauksmi! Klientu informācija, ieteikumi ļauj mums uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti.

E evucis28 15.06.2014

ari es esmu sutijusi no 220 so to...smarzas, kuram nav ne vainas un turas uz drebem tiesam ilgi, fotoaparatu, velasmasinu kura jau kalpo apmeram 2 gadi. samera atri tiek piegadatas preces!!!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 17.06.2014

Labdien, evucis28! Paldies par komentāru! Pasūtot preces, kas atrodas mūsu noliktavā (www.220.lv/lv/top), var saņemt mūsu veikalā Ģertrūdes ielā 94a pat pašā pasūtīšanas dienā (noformējot pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15:00)! Lai Jums veicas un novēlam Jums izdevīgus pirkumus 220.lv arī turpmāk!