www.sudzibas.lv 220.lv Sagādātās problēmas ' 220.lv dēļ

www.220.lv - Sagādātās problēmas ' 220.lv dēļ

Šajā interneta vietnē, neiesaku, Jums neko pasūtīt. Varbūt cenu piedāvājumi ir vilinoši, bet tomēr nekā laba tajā nav.Bija pasūtīta dāvana Ziemassvētkiem, viss jau tika apstiprināts, ka pasūtītais ir rezervēts man, bet tad pēkšņi paziņo, ka pasūtītais vairs nav izpārdošanā, jo tas esot izpirkts. Morālais kaitējums uz Ziemassvētkiem ir pietiekami liels.

K

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.12.2014

Labdien, Krista 11!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūgums atsūtiet savu pasūtījuma nr., lai varam Jūs identificēt sistēmā un sniegt skaidrojumu, kāpēc prece bija nepieejama.

Ar cieņu
interneta veikals 220.lv

L Linda Vanaga 23.12.2014

Sūdzības par 220.lv laikam nekad nebeigsies šajā mājaslapā.

A Auseklis 23.12.2014

kā viņas var beigties ja cūcība pēc cūcības un kas vēl būtu ja katrs apkrāptais zinātu kur savu bēdu uzrakstīt !

Ventilators 23.12.2014

Paņem iepērcies kaut vienu reizi verners veikalā. Tur pie klausulis tevi nolamās par to ka vispār esi zvanījis.

Diemžēl jāsaprot ka mums latviešiem jāpamaina paradumi un iepirkties mazliet ātrāk.
Otra lieta, ne par velti ir noliktavas veikaliem. Iespēju robežas visi cenšas to uzturēt ar pietiekamu daudzumu. Visi uz kaut kā paļaujas un lielajos uzņemumis 220.lv, 1a, elkor, rd veikals, capital utt ir vairākas nodaļas ar saviem izdevumiem. Ķēdes veidā tiek nodota informācija un apstrādes.
Tas nav tik vienkārši kā izskatās. Šoreiz nepaveicās. Visādi gadās.
Šeit sūdzības raksta tikai par standarta lietām un tagad vaino veikalus savos Ziemassvētkos. Laicīgi domā un rīkojies. Laicīgi jautā. Nebaidies jautāt.

Ziemassvētku prieku dāvās ģimene, nevis pirkums. Pirkums ikdienas patēriņa prieks. Novērtē vispār kā lietas ir attīstījušās. Kādreiz bez interneta iepirkās. Tagad ārdas par niekiem :)