www.sudzibas.lv 220.lv Putekļu sūcējs

www.220.lv - Putekļu sūcējs

Nopirkām uz akciju putekļu sūcēju ar mazgāšanas iespējām. Vakarā pirmo reizi izsūknējām, lai izmēģinātu. Nākošajā dienā vēlējāmies izmēģināt, kā strādā. Pēc ilgas skatīšanās tik sapratām, ka tas nav īstais. Tāds pats putekļu sūcējs, tikai bez mazgāšanas efekta. Protams uzreiz tika zvanīts, prasīja bildes pārbaudei, sāka brukt virsū, ka nedrīkstēja ar viņu sūkt, ja nav pareizais. Katru dienu nācās zvanīties, kas tad notiks, jo vēlējāmies īsto. Nācās sūtīt otreiz bildes, jo apgalvoja, ka īstais atsūtīts. Beidzot tika viņiem ieborēts, ka nav īstais. Atbrauca kurjers, savāca veco, protams visādas notika pēc tam ekspertīzes, kuru rezultātā kopā gandrīz mēnesi gaidījām īsto putekļu sūcēju. Mazi bērni mājās, visas istabas paklājos un tīri kā vēlies to laiku un ar ko.

D

L lunards 30.06.2015

tīri ar parasto sūcēju

D drozda4 30.06.2015

Ja man būtu parastais putekļu sūcējs, es nepirktu jaunu. Vienkārši ja pērku jaunu, gribu uzreiz labu.

K kravnieks 30.06.2015

tu gan esi debila, ka nopirku kaut ko taja 220
bija gruti palasit te atsauksmes no sakuma?

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.06.2015

Labdien, drozda4!

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

2261608 pasūtījuma Nr.

D drozda4 01.07.2015

Tu pats neesi gudrs, ja spried par cilvēku pēc tā, kur iepirkās. Man un manām paziņām nekad agrāk nebija problēmu. Tagad tik tāds stulbums sanāca.

K kravnieks 01.07.2015

drozda4
ahahaha, vo 220.lv te paradijas :D nu protams, tas nekas, ka tu pieregistrejies sodien un uzslave tikai 220
no tada servisa tikai vemiens nak
fu bleeegj

K kravnieks 01.07.2015

beidziet jau dubultot savus profilus, 220
visi jau saprata, ka jus esiet chempioni sudzibas.lv

D drozda4 01.07.2015

Es neko neslavēju, vienkārši ne visi skatās sūdzības. Katrā veikalā var gadīties nepatīkamas situācijas. Tāpēc, ja nepamanīji, rakstīju sudzibas.lv