www.sudzibas.lv 220.lv Preču piegāde

www.220.lv - Preču piegāde

Es ļoti neiesaku pircējiem iepirkties internetveikalā 220.lv Sagādāsiet sev liekas galvassāpes! Man šomēness atkārtojas pagājušā gada scenārijs! Pasūtu preci gandrīz mēnesi iepriekš, bet preces nav! Pagājušajā gadā novilka vairāk kā mēnesi manu preci un galu galā svētkos to nedabūju un pie tam beigās pasaka, ka preces vispār nav! šogad atkal tas pats-pasūtīju 6. dec. preces un šodien bija pēdējais piegādes termiņš! Sāku preci meklēt rokās, jo paši neliekas ne zinis. Zvanīju pl.10.00 man pat neļāva izteikties līdz galam , kad operatore mani pārtrauca pusvārdā pāris reižu, beigās vēl piemeta lai uz viņu nepaceļot balsi!!! Kā nepacelsi, ja neļauj runāt!!! Man teica ,ka atzvanīs. Jau ir pl. 16.30 un protams no zvana nekā! Tad rakstīju uz viņu e-pastu pl. 12.30 protams atbildes nav!!! Lūk kāda ir attieksme pret saviem klientiem! Vienu dāvaniņu mums jau ceturtdien vajadzēja uz eglīti un še tev, tagad domā kur meklēt un laika nemaz nav atlicis! Es personīgi vairs nekad tur neiepirkšos!

A Auseklis 17.12.2014

es tak saku, kas šis kaktu kantoris bija, ir un būs krāpnieku kantoris kura nelojālo un cūcisko attieksmi šeit var vērot jau vairākus gadus !

L Linda Vanaga 17.12.2014

CILVĒKI!!! Beidziet vienreiz iepirkties 220.lv!!!

Cik daudzas sūdzības jau ir dzirdētas par šo veokalu.

Ir taču daudz citu 10 reiz labāku veikalu.