www.sudzibas.lv 220.lv preces piegāde

www.220.lv - preces piegāde

Pasūtīju veļas mašīnu 1.augustā, solīja atzvanīt par piegādi pēc pusstundas, ir jau 11.augusts, pusstunda vēl nav pagājusi un veļasmašīnas vēl joprojām nav.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.08.2014

Labdien, atini! Lūdzu, atsūtiet mums sava pasūtījuma numuru, lai mēs varētu izskatīt Jūsu sūdzību un noskaidrot, kur pasūtījaumā tika pieļauta kļūda un atrisināt to. Paldies!

G GY. 29.08.2014

tas viniem ir norma !vnk galvenais ka nopirkat, parejais viniem nerup sanemam preci pec nedelas vaj menesa!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 05.09.2014

Labdien, GY. Katru dienu mūsu interneta veikalā iepērkas liels skaits klientu, un protams var rasties situācijas, ka klients var būt neapmierināts ar sniegto servisu vai iegādāto preci. Esam ieinteresēti šādas situācijas atrisināt, lai mūsu klienti būtu vienmēr apmierināti ar mūsu sniegto servisu un iegādātajām precēm.