www.sudzibas.lv 220.lv Prece nepilnā komplektācijā

www.220.lv - Prece nepilnā komplektācijā

Nopirku 220.lv veikalā preci, sāņēmu nepilnā komplektācijā - trūkst divas detaļas. Zvanīju viņiem- šie saka nodos ziņu garantijas servisam. Zvanīju vēl divas reizes saka ka problēmu risina. Pagāja divas nedēļas nav nekādas atbildes un domāju ka arī nebūs. IZVAIRIETIES NO ŠĪ VEIKALA!!!

V

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.05.2014

Labdien, vaiklik! Lūdzu, atsūtiet mums sava pasūtijuma numuru uz [email protected], lai mēs varētu izskatīt to.

K Katrss 01.06.2014

Varbūt Tev gadījās! Pirku dārza frēzi viss darbojās viss ok! Attieksme arī laba bija!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 02.06.2014

Labdien, Katrss! Paldies par komentāru! Mums rūp mūsu klienti, tāpēc lūdzam ikvienam, kam radās problēmas ar pasūtījumu, uzreiz personīgi ar mums sazināties problēmas ātrākai atrisināšanai.

V vaiklik 13.06.2014

Trīs reizes zvanīju un divas reizes rakstīju nekādas atbildes.

V vaiklik 13.06.2014

Nu aizsūtīju vēl piecas vēstules varbūt izlasīs, klouni!!!

V vaiklik 19.06.2014

УРОДЫ!!!

V vaiklik 19.06.2014

ЖЕЛАЮ МАГАЗИНУ 220.LV СКОРЕЙШЕГО БАНКРОТСТВА.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 19.06.2014

Labvakar, Vaikik!

Lūdzu atsūtiet mum savu pasūtījuma nr., jo līdz šim mēs nevienu no Jūsu minētajām 7 vēstulēm neesam saņēmuši. Ja Jums nav ērti sūtīt uz [email protected] lūdzu ieraksiet šeit sava pasūtīja nr.

Bez informācijas par Jūsu pasūtījumu - mēs nevaram Jūsu pasūtījumu identificēt.
Par cik pēdējā laikā saņemam šeit daudz nepamatotu sūdzību, nesaņemot papildus informāciju mums nāksies uzskatīt, ka šī sūdzība ir nepamatota.

ar cieņu
interneta veikals 220.lv

V vaiklik 22.06.2014

№ 1263197
Тренажер для отжиманий SPOKEY BRACER (2 шт.)