www.sudzibas.lv 220.lv Обманщики

www.220.lv - Обманщики

Chelovek pokupal u nih tovar v lizing. Oformil vse dokumenti, pervij vznos i.t.d. i zhdjot svoij tovar. Proshla nedelja, dve (obeschali za tri dnja dostavitj). Dozvonitsja do nih ne vozmozhno. Kogda nakonec udalosj dozvonitsja oni skazali chto etogo tovara u nih net i bolshe ne budet (snjat s proizvodstva). I kogda chelovek sprosil chto emu delatj s lizingom, skazali chto eto ne ih lizing i znachit ne ih problema. Maladci. Rabotajut na uraaaaa!!!

K kot 30.11.2006

Bred kakojto, ja britvu pokupal u nih po internetu tak priwlosj samomu ehatj za nej zabiratj. A napisano cto dostavka besplatnaja.

V Vitalij 31.12.2006

220.lv. nawet dostavki i horowego obluzhivanija soglawusj, zakazal ja tovar na krugluju sumu deneg, zaplatil im denezhnim perevodom, denjuwki polu4ili i skazali 4to tavar otpravili, otpravili ini okazivetsa v Daugavpils vmesto Bauskogo rajona? Teperj polu4aetsa 4to ? 4to zhadatj mne prihoditsa na nedelju doljwe, a eto bil podarok na novij god....

J juris 10.01.2008

Piegādi viņiem nodrošina DPD Latvija (Bizpak) - vot tie ir īstie svoloči. Man telefonu atveda ar saplēstu ekrānu - laikam pārbrauca pāri ar smago mašīnu manam sūtījumam - tik vienkārši ekrānu iepakotam telefonam nesaplēsīsi.

M musha 10.01.2008

Nu nezinu... es esmu loti apmierinata ar veikalu 220.lv Lidz sim nekadu problemu nav bijisi. Esmu izmantojusi jau vairakart vinu sniegtos pakalpojumus.

I Inga 05.02.2008

Es arī līdz noteiktam laikam , ja nevar pasūtījumu izpildīt , tad vismaz lai laicīgi to paziņo, nevis kaut kur slēpjas vai šlenderē apkārt. Es savu pasūtūjumu gaidu 45 darba dienas no 12.09.07

A Anri 05.02.2008

Pilnigi piekritu, pats dazus gadus atpakal nonaku uz Ogres slimnicu ar salauzto kaju. Arsts izskatijas ka dzerajs ar zilumu zem acim. Smiekligi :) Rentgena vareja redzet ka neliels gabalinsh no kaula ir atdalits, uz ko arsts teica "tas nekas viss bus labi, viss apaugs pats par sevi" Piebilde (luzums bija celgala) Zem narkozes man to kaulu it ka salika (vienkarshi ar rokam grozija to kaulu) .... Pec dienas samaksajam kukuli lai dabutu papirus uz Rigu, aizbraucam uz rigu un uzreiz nakamaja diena man bija ista operacija ar skruvem un metalal stieniem lai fiksi partaisit pirma arsta darbinjus. Rigaa arsts teica, ja es paliktu Ogre tad kaja vispar nevaretu locities. tiesham bija shoks. Pec tam man bija vel viena operacija un rehabilitacija. Paldies Rigas arstiem un FUJ Ogres slimnicai.
Vajag kaut ko darit !!! Tas tiesham nav smiekligi.

R rigkoda 08.02.2008

Da, obsluzivanie tam na "viswem" urovne. Zakazali komp sviwe 500Ls, dostavka dolzna bila bitj besplatnoj, poetomu oni ne toropilisj. Mi sami priehali k 17.00 kak nam skazali, poluchili komp toljko v 18.00, tak kak voditelj postavil mawinu s tovarom i uwel domoj, i nikto daze ne udosuzilsja podnjatj svoj zad i poiskatj kljuchi ot mawini. Nu i garantiju na tovar toze nepraviljnuju dali. Koroche mrak, bez pinkov nikto uze nicego normaljno sdelatj ne mozet.

E Erix 12.02.2008

Pasūtīju izvelakamo dīvānu 220.lv, pēc 3 dienām atveda, mājās izpakoju to un konstatēju ka dīvāns nav izvelkams, menedžere teica, ka tā nevarot būt un atsūtīja šoferi lai pārbauda, atbrauca pārbaudīja, bet nākošajā dienā zvana menedžere un saka ka braukšot vēlreiz pārbaudīt pati (laikam domāja ka piekukuļoju šoferi:) ) Atbrauca, pārbaudīja un sarunājām, ka viņi samanīšot tikai dīvāna izvelkamo daļu. Pēc nedēļas atveda izvelkamo daļu, pakoju vaļā un skatos -krāsa par 2 toņiem gaišāka un modelis pavisam cits :) Tanī brīdī sapratu, ka man šī dīvāna lieta jau ir apnikusi, bet naudu atpakaļ nedabūšu, tāpēc teicu lai savāc šo dīvānu un pasūtīju citu modeli. Kas grib jautrību 2 mēnešu garumā, uz priekšu :))

D Dace Ļaksa 07.03.2008

220.lv vairs nepasūltīšu neko un neiesaku Jums ar...Augustā pasūltiju tvaika nosūcēju ,atverot iepakojumu konstatēju ka nav nostirināšanas kronšteini un halogēn lampiņai nav stikliņa .Pazvanijām uz garantijas servisu ....vēl šodien brauc.Bet vēl man ir tur pirktā cepeškrāsns un keramiskā virsma kuras no iepakojuma nav ņemtas ārā.Ceru kādu dienu sagaidīt meistaru un tad kopā taisīt vaļā:))

V Viktorija 05.11.2009

Ne svazivajtes s etim magazinom.Kupila tam telefon sebe, knopki tresnuli 4erez 3 mesaca no u menja ne bilo vremja otvesti telefon, kogda ja otvezla vzali u menja etot telefon, ja zdala mesac, priexala, zabrala, krutooo.kogda bila uze doma mne pozvonili i telefon sam skidival zvonki, voobcem ja na4ala vse razgladivatj mne slomali na zadnej panelki xrenj kakueto i telefon zutko glu4itj stal, ja otvezla ece raz, zabrala ece raz, opatj otvezla v konce koncov mne ego slomali polnostju .sms ja pisatj ne mogu, morgaet ekran postojanno, kogda vklu4aju melodii ekran to vklu4aetsja to viklu4aetsja i kogda zvonju on sam zvonki zbrasivaet, voobcem priexala s knopkami tresnutimi a uexala s polnostju slomanim telefonom.