www.sudzibas.lv 220.lv Nu galigi neder darbam shajaa sfeeraa

www.220.lv - Nu galigi neder darbam shajaa sfeeraa

Gada saakumaa nopirku telefonu shaja veikalaa, kas man skita loti jauks un labs veikals. Apmeram vasaraa telefonam parstaja darboties poga, ar kuru kaut ko apstiprina vai iziet no kaut kurienes ara. Pilnigi un galigi esmu izspaidijusi vinu, nu neiet [slēpt]@ labi, aizgaju uz to servisu Gertrudes ielaa 94a, biju aizmirsusi majas ceku par pirkumu (ieprieksejo reiz, kad nesu fotoaparatu, atlavan akosa diena ceku pa faksu atsutit), vini mani rupji pasuuta uz Bruninieku ielu (nu mistiska vieta, kur vini suta visus, ko negrib pienemt pie sevis). taja diena vairs nebij laika turp doties, aizgaju vakar ar ceku un nomaksas ligumu atkal uz Gertrudes ielu - pirms manis rindaa onkulis, krievu valoda runajosh, ap gadiem 50, atnesis nodot telefonu, kam nestrada laikam ladetajs - ok, vina nems ladetaju un telefonu, bet, ta ka vins atnesis ar visu kastiti un komplektaciju, ka iegadajies, lai nav janesa lidzi un nekas nepazuud, atstas to visu pie viniem, darbinieces attieksme: "MES KASTITES NELABOJAM!!!" Un tas tika pateikts loti rupja, skala tonii, sakuma jau skita smiekligi.. Otrs darbinieks (virietis) saka vinai "PIENEM AR VISU KASTITI, TIK AKTAA PIERAKSTI KLAT, KA KRIEVU LAIKA VIRIETIS IR LOTI KAKSIGS UN TSTAS ARI KASTITI". C'mon, nu kas ta par attieksmi??? Pec tam vins lasa to aktu un tur kaut kas minets par transporta izdevumiem. Virietis nesaprasana jauta, kas tas tads ir un kapec vinam kaut kadi transporta izdevumi butu jamaksa! Vina uzblauj: IZLASIET LIGUMU! Virietis, ka nu macedams megina lasiit, un atkal jauta, lai paskaidro, kas tie par izdevumiem, sieviete - LASIET LIGUMU LATVIESU VALODAA!!!
Viss beidzas ar to, ka kungs panema savu telefonu, kastiti, ladetaju un aizgaja, pieteikdams, ka ies sudzeties..
Man sii situaacija liekas pilniigi aplama - galu galaa, lai kaa ari es pati pastavu uz to, ka ja tu dzivo Latvijaa, tev ir jamak latviesu valoda, bet veikalaa - vina vinam nevienu vardu krievu valoda nepateica un ta ari par tiem izdevumiem neko nepaskaidroja, vienigi lika lasit ligumu latviesu valodaa!!! Piedodiet, atvainojiet, bet ja sii kunga vietaa buutu anglis, kurs neprot lasit latviesu valodaa - diez vai vina vinam blautu virsuu - lasi ligumu latviesu valodaa!
Ja vina strada veikalaa, vinai ir jarekinas ar to, ka klienti bus dazadi un vinai naksies ari krievu mele sarunaties!!!
Ok, pienaca mana karta, iedevu savu telefonu - saku, ka nestrada poga. Vina apskatija, saka parmest, ka vins esot kritis zemee, tas neesot garantijas remonts, vins tapat atnaks atpakal pec 30 dienam kopa ar aktu, ka nevar labot, bla, bla, bla... KAAPEEC NEVAR TO VISU PATEIKT MIERIIGAA TONII????? Un atkal suuta mani uz Bruninieku ielu, kas ir so telefonu pardevejfirma, lai eju tur labot par maksu. Es panemu savuss papirus, pateicu "PALDIES PAR LAIPNO APKALPOSANU", protams, vina parada nepalika - nobera man paris vardus, un ara ejot es vel pieteicu "JUMS VAJADZETU PADOMAT PAR ATTIEKSMI PRET SAVIEM KLIENTIEM" un pedejais ko dzirdeju, ka vinas kolegis man uzblava "UZREDZESANOS!"

visa diena sabojata, laba slava par so internetveikalu, kuru biju loti iecienijusi - sabojata, uzticiba sadiem garantijas remontiem zudusi...
Vienigais, ko tagad gribu noskaidrot, so divu lapino darbinieku personibas un griezties ar realu sudzibu kada attieciga vietaa!
Ar sadu attieksmi var tirgu sedet un kartupelus pardot, nevis brukt virsu cilvekiem...

MacBeton 12.11.2008

Paldies par info. Zinaasim ka 220 ir neizneesaatu perdelju kantoris.

A Aleksandrs 12.11.2008

Es tur sutiju agrak, viens brakis, telefonu atsutija ar snglu versijas ladetaju(parkodets), vairs no sis bodes neko nesutu un nesutisu nekad.

S Santa 12.11.2008

Vēlētos sīkāku Marka paskaidrojumu par saviem vārdiem =)
Vai tu esi viens no viņiem??? :0

A aicis 13.11.2008

Es tā arī nesapratu, kur 220 veikals vainīgs tavās neveiksmēs staigājot ar apdauzītu telefonu pa remontdarbnīcām.

S Santa 13.11.2008

Komentēja: Aicis 13-11-2008 [nosūtīt e-pastu]
>>>>>>>>>>>>>>
tur, ka tas ir 220 servisa veikals, kas nodarbojas ar 220 pardoto precu garantiju remontiem!!
Un ka tur strada tik nekompetenti cilveki!
Kas tur ko nesaprast?
Kamer pats ar neko tadu neesi saskaries, protams, tas neskiet nekas svarigs..

V vix 16.11.2008

220. lv ir interneta veikals, kas tirgo mēslus. Lielākā daļa aparātu ir kreisie, uz kuriem ražotāja garantija neattiecas, līdz ar to šos "pelēkos" aparātus 220.lv jāremontē par savu naudu, tādēļ arī viņi izmanto katru iespēju lai klientu pasūtītu tālāk.

A aicis 17.11.2008

Riktīgi bagāts veikals ka var uzturēt pats savu darbnīcu!A pa tām pogām nekādas nekompetences, attaisi pati vaļā kādu vecu telefonu un apskaties, tur ir divas metāliskas virsmas kas saspiežās kopā un nespiesties tur var tikai tad ja kautkas ir iekļuvis starpā.A ja kaut kas vienalga kas ir iekļuvis tavā telefonā, tas automātiski nav pa garantiju.Ne kurš katrs cilvēks var izturēt šito katru dienu borēt tehnikā neko nesajēdzošām sievietēm.Zinu, esmu pats kādreiz darbnīcā strtādājis.

M m.o 23.12.2009

No 220 tiesam nedrikst neko sutit, atieksme no darbinieka puses ir galigi garam. Es pasutiju leduskapi, gaidiju tai diena kad teica ka atvedis, bet neatveda.
Solija nakamaja diena un ar neatveda. Prieksa svetki un brivdienas.
Ta ka man ledusskapis nespid.
nozeloju ka pasutiju no 220
Un darbinieki neliekas ne zinis. Es tikai izstereju savu laiku gaidot un pabendeju nervus. Bet man ir maciba.