www.sudzibas.lv 220.lv Nezin paši, ko pārdod

www.220.lv - Nezin paši, ko pārdod

Diemžēl šī skaistā Tēva diena nesākās tik jauki. Jau iepriekš 220.lv pasūtījumu atsūtījusi 2 nedēļas par vēlu, bet tagad arī viņi sūtot preces, kuras nemaz nepārzina! Iegādājos matu fēnu ar 3 uzgaļiem. Pēc mājaslapas apraksta viss bija jauki, lai gan atsūtot preci, izrādās nemaz netiek piedāvāts trešais fēna uzgalis, kas mājaslapā (Tieši šī uzgaļa dēļ izvēlējos fēnu) un komplektā bija pavisam nevajadzīgs cits trešais uzgalis. Kā arī šodien Tēvu dienā un tētim arī dzimšanas dienā, visi palikām ar mutēm vaļā, kad ieraudzījām dāvanu - matu trimmeri. Izrādās lādētāja uzgalis ir paredzēts Lielbritānijas kontaktligzdām! Tagad vēl ir jāiegādājas arī Latvijai paredzētajai kontaktligzdai. Preces nebija no lētākā gala, cerēju uz lielāku profesionalitāti no interneta veikala. Vairs no šīs lapas noteikti nepasūtīšu, jo kas lai zin, kas šoreiz par pārsteigumu būs!

M mauriicija 15.09.2015

Un šodien vēl atsūtīja pāreju, kas neder. Super bizness :D

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 24.09.2015

Labdien, mauriicija.

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv