www.sudzibas.lv 220.lv Nepiegadata prece

www.220.lv - Nepiegadata prece

Labdien visiem!Velētos padalīties ar lielisku klientu servisu - pasūtījums šobrid, 18.30 nav piegādāts (bija līdz 18.00 jāpiegādā) uz zinu par to nav saņemts - zvanot, atbilde - nav info, es lūdzu anulēt! Un tas ir rekomendētākais klientu serviss?Veiksmes visiem!

K

Ventilators 23.12.2015

Kā veikali neražo preci tā arī izmanto kurkera pakalpojumus. 18:30.. pff no mēness nokritusi?
No šāda ieraksta neko nevar secināt. Vnk tukšu blaušanu

Rīgā piegāde vispār neticami ja laicīgi aizvestu. Šonedēļ Rīgas propkas ikvienu satracināja.

Kāpēc neviens neraksta, ka ebay preci neatved laicīgi? Bez garantijas pofig ar garantiju visam piekasīsies. :)

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2015

Labdien, klija.

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.