www.sudzibas.lv 220.lv Nepatiess produkta apraksts.

www.220.lv - Nepatiess produkta apraksts.

Labdien.Pasūtīju interneta veikalā 220.lv paklājiņu bagāžas nodalījumā. Paklājiņa cena - 38 Eur.Paskaidrošu, kāpēč izvēlējot tieši veikalu 220.lv. Viss ir vienkārši. Produkta aprakstā ir teikts, ka paklājiņš ir ražots no gumijas, taču saņemot preci es konstatēju, ka tas ir parasts plastikāta gabals.Pielikumā pievienoju bildi ar produkta aprakstu.Būdams neapmierināts ar pirkumu un nevēloties strīdēties ar darbiniekiem veikala 220.lv, nolēmu vienkārši pameklēt kaut kur citur. Atradu veikaliņu Berģos, nereklamēšu nosaukumu, atbraucot uz turieni, pa to pašu naudiņu iegādājot paklāju no tīrākās gumijas tieši uz savu modeli. Kas tad ir visinteresantākais? Man arī tika piedāvāts tajā veikalā tāds pats paklājs, kādu es iegādājos 220.lv tikai pa 28 Eur. Pārdevēji man laipni paskaidroja, ka dotais paklājs nav ražots ne no kādas gumijas, bet gan no polietilēna, kas ir plastikāta paveids.Liels paldies veikalam 220.lv par to, ka lika man saprast, ka nav jāiepērkas tādos veikalos kā konkrēti tas, par kuru tiek rakstīta sūdzība.

D

zirgs_kamene 31.01.2015

tas ir izskatas pec apmelosanas - ko tads shedrijs esi? izmeti vnk 38 eur?
neticu tam

zirgs_kamene 31.01.2015

interesanti - cik dienaa ir sudzibas par 200.lv? :D laikam, vismaz 3.

Inženieris 31.01.2015

Gan jau viņam nauda kabatu spiež!

D dvaiks 31.01.2015

zirgs_kamene ko tad man darīt? iet strīdēties dēļ 40 eur? Tāpat jau es to naudu nedabūtu atpakaļ, jo gluži pamatota sūdzība tā nav. Viņi pateiktu - NĒ TĀ IR GUMIJA. Un ej tu dari, ko gribi.

B Beisbolzzz 01.02.2015

Pēc likuma tev ir visas tiesības 14 darba dienu laikā atgriezt preci dajebkādu iemeslu dēļ.

D dvaiks 01.02.2015

Beisbolzzz teikšu godīgi. Esmu 3 reizes savā mūžā griezies pēc palīdzības CreditReform un 5 reizes PTAC. Jau ir pagājuši vairāki gadi un neko atpakaļ neesmu atgriezis. Konkrēti naudu, kuru man izkrāpa. Pie tam ir zināma firma un cilvēka vārds uzvārds un visas adreses, bankas izraksti, pavadzīmes un čeki.

2 reizes esmu 14 darba dienu laikā nesis atpakaļ iegādātos produktus. Arī tas ir bijis nesekmīgi.

Visi tikai raksta: '' Ej sūdzies PTAC, pēc likuma visu darbi, atgriez atpakaļ.'' Reāli tas nav iespējams.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 02.02.2015

Labdien, dvaiks!

Ja prece neatbilda aprakstam Jums ir tiesības nelietotu preci atgriest atpakal interneta veikalam 220.lv.
Aicinaām Jūs atsūīt savu pasūījuma nr., jo esošā printscreen, nav saprotams par kuru preci iet runa, jo esat iekopeēis vizuālus citiem plaklājiņiem nevis tam, ko iegādājāties.

Gaidīsim info!
Veiksmīgu dienu!