www.sudzibas.lv 220.lv nekvalitatīvas preces

www.220.lv - nekvalitatīvas preces

Interneta veikalā 220.lv nopirku planšetdatoru GOCLEVER QUANTUM 785. Tas ir pilnīgs brāķis - akumulators vispār nelādējas. Vēl šajā veikalā arī nopirku elektrības vadu pagarinātāju 30 m. Tas pārstāja vadīt elektrību pēc trīs lietošanas reizēm. Ļoti nožēloju, ka nebiju lasījusi cilvēku atsauksmes par šo veikalu. Nevienam neiesaku tur kaut ko pirkt. Tā būs zemē nomesta nauda!

N neKārtībnieks 17.05.2015

Un pie kā veikals vainīgs??

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 18.05.2015

Diemžēl, bez informācijas par pasūtījumu nav iespējams pārbaudīt informāciju un sniegt informāciju par Jūsu sūdzību.

Lūdzam Jūsu atsūtīt savu pasūtījuma nr. vai arī pilnu vārdu/ uzvārdu vai arī e-pastu uz kuru tika veikt pasūtījums, lai mēs varētu pārbaudīt konkrēto pasūtījumu. Informāciju variet ierakstīt šeit vai sūtīt uz [email protected].

Ar cieņu,
Interneta veikalis 220.lv

Latviešu tautas 18.05.2015

Ērika Monika Skuja! Un savā internet-veikalā negribi brāķi pirkt?

R Remens 19.09.2015

Viņi jau to mēslu gocklever un kabeli neražoja, vajadzeja pirkt labu brendu, sony, samsung un kabeli ne par paris kapeikām.Tas pilni veikali ar sūda precem tas ir fakts.