www.sudzibas.lv 220.lv Nekvalitatīva prece

www.220.lv - Nekvalitatīva prece

Es arī iepirkos uz mega atlaidēm- pasūtīju biroja krēslu Desmond, no 140 uz 71 eur.- pēc bildes jau neko nevar saprast, tāpēc aizskrēju uz tuvāko mēbeļu veikalu apskatīt dzīvajā. Pirms pasūtīšanas vēl zvanīju operatorei, kura dievojās, ka preces viņiem ir oriģinālas u.t.t. Pasūtījums atnāca ātri, kurjers ļoti atsaucīgs, BET....mani samulsināja tas, ka iepakojuma kaste nav ne firmas X, ne Y, bet gan UAB "Pigu", tātad pašu 220.LV. Krēsls pilnīgi neatbilda tam, kuru redzēju mēbeļu veikalā (nosaukums gan bija tas pats), pat krāsa cita (veikalā tādas krāsas vispār nebija), prasts nekvalitatīvi nošūts, nekur neatradu firmas nosaukumu, vārdu sakot- kaut kāds leišu pagraba kantora pašbrūvējums vai labākajā gadījumā ķīniešu brīnums. Nekvalitatīvs brenda viltojums, es teiktu. Vairāk neko, nekad nepasūtīšu, jo it kā par lētu naudu var nopirkt pilnīgu mēslu, tad jau labāk iepirkties JYSK, tie paši ķīniešu štrunti, bet vismaz var apskatīt un apčamdīt, nav jāpērk kaķis maisā.

N

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 16.12.2015

Labdien, nikita17 .

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv