www.sudzibas.lv 220.lv Neatbilstoša prece

www.220.lv - Neatbilstoša prece

Pirms kāda laika internetveikalā 220.lv iegādājos planšetdatoru, kura aprakstā bija norādīts, ka datoram ir funkcija Bluetooth 4.0. Diemžēl pēc datora palietošanas atklājas, ka esmu maldināts un šādas funkcijas datoram nav. Uz to norādīja arī servisa centra speciālists, kurš minētā datora specifikācijā neatrada šādu funkciju. Par spīti tam, preces tirgotājs uz manām telefoniski izteiktajām pretenzijām turpina apgalvot, ka Bluetooth datoram ir un ka pats uzņēmuma menedžeris to esot apstiprinājis. Kad lūdzu izskaidrot, kā datorā atrast šo funkciju, saņēmu solījumus atzvanīt, kas, protams, netika izdarīts. Tai pat laikā 220.lv mājas lapā šim datoram joprojām stāv apraksts ar visu Bluetooth funkciju. Lieki piebilst, ka šis internetveikals ir vienīgais, kurš pie minētā datora modeļa ir publicējis šādu informāciju, jo citi veikali Bluetooth šim datoram pat nepiemin. Tātad 220.lv publicē maldinošu informāciju un pat nepapūlas izņemt to ārā. Diemžēl šī nav vienīgā reize, kad internetveikals piegādā nekvalitatīvu vai aprakstam neatbilstošu preci.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 17.06.2014

Labdien, Visvaldis Ziede! Lai mēs varētu izskatīt Jūsu pasūtījumu, lūdzu, atsūtiet mums uz [email protected] sava pasūtījuma numuru! Paldies!