www.sudzibas.lv 220.lv Nav rezerves daļu / нет запчастей

www.220.lv - Nav rezerves daļu / нет запчастей

Nopirku Prestigio Multipad PMP7100 par 169Ls. Nokritot, sabojajas displejs. Pēc internetveikala 220.lv un ražotāja pārstavja SIA Asbis teikta, ražotājs nepiegādā rezerves daļas. Piedavāja man salabot stiklu par 150USD + 20Ls darbs. Paldies par dārgo lēto preci un super servissu. 170ls izmesti.

Купили Prestigio Multipad PMP7100 за 169Ls. При падении разбился дисплей. По информации, полученной от 220.lv и представителя производителя, SIA Asbis, производитель не поставляет запчасти. предложили заменить стекло за 150USD + 20LS работа. Спасибо за дорогой дешевый товар и суперсервис. 170ls выброшены.

L L-a 08.03.2012

Nejauši izkrita no rokām, var katram gadīties.Bet šoreiz tas maksāja 170ls. Tas ir tirgotāja pienākums, pirms tīrgo dārgas lietas, painteresēties, kā ir ar rezerves daļām.

Sardele 09.03.2012

Kur vot tādi dunduki rodas. Nopērk kaut kādu sūdu. PAŠI SAČAKARĒ. Vēlāk vaino visu pasauli. Par ko vispār ir šī sūdzība?
Par to, kāds esi lohs? :) Žēl, ka neesi arī savu reālo vārdu uzrakstījis - pasaule zinātu par vēl vienu cirvi vairāk.

Sardele 09.03.2012

Arī no otras puses ir grūti saprast tādus cilvēkus kā tu. It kā ir internets. Ir kaudzēm lapas, kur var palasīt par to, kas ir ejošākais un labākais uz doto mirkli. Tā vietā, lai nopirktu pa tiem pašiem piem. 200 latiem kaut kādu Samsung Galaxy Tab vai es nezinu - iPad, nopērk kaut kādu noname mēslu un vēlāk piestāsta internetos cilvēkiem pilnu galvu ar to, kāds pats ir čaiņiks. Pieraksti sev uz lapiņas - jo mazāk būs populārs tas tavs gadžets, jo mazākas izredzes, ka kaut kam plīstot (tas attiecas arī uz garantijas remontu. diemžēl) tu to salabosi (jo vot - nebūs detaļas, detaļa nāks 2 mēnešus, vai arī kaut kāds serviss aizsūtīs to tavu mantiņu uz rūpnīcu un tu gaidīsi gadu).