www.sudzibas.lv 220.lv nav instrukcijas valsts valodaa

www.220.lv - nav instrukcijas valsts valodaa

Esiet ļoti uzmanigi, kad pirksiet jebkādu tehniku 220.lv. Daudz kam nav instrukcijas VALSTS VALODĀ.

Z

Z zilais valis 09.04.2014

Nekad nelasu tulkotās instrukcijas, jo vislabāk visu var saprast, lasot oriģinālu (ENG vai GER).

M mikeness 10.04.2014

Mācies valodas, ja nejēdz neko.Normals cilvēks kuram ir bijusi saskarsme ar tehniku sapratīs arī bez kadām instrukcijām

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 10.04.2014

Labdien, zubs! Ja Jūsu pasūtītai precei nebija instrukcijas valsts valodā, lūdzu, atsūtiet sava pasūtījuma numuru uz [email protected], un mēs atsūtīsim Jums instrukciju!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 16.04.2014

Labdien!

Tā kā kopš Jūsu sūdzības publicēšanas pagājušas vairāk kā 2 darba dienas, un mēs joprojām neesam no Jums saņēmuši papildus informāciju par Jums vai Jūsu pasūtījumu, ne uz [email protected], ne arī šajā portalā - informācijas trūkuma dēļ, diemžēl uzskatam, ka konkrētā sūdzība iesniegta nepamatoti.
Tāpat vēlamies uzsvērt, ka interneta veikals 220.lv ir gatavs vienmēr risināt ikvienu radušos problēmsituāciju - raksiet uz [email protected] (norādiet savus kontaktus, pasūtījuma nr. citu svarīgu informāciju) un Jūs būsiet sadzirdēti.

Z zubs 29.10.2014

Hei zilais valis!! Loti priecajos par tevi!!! Laikam tu zini ne tikai lv valodu!! Un jautajums mikeness: ko darit ja velas masina un instrukcija ir tikai polu valoda??? Prieks ka man
vajag zinat??

Ar liels sveiciens 220.lv!! Tikai pec divam nedelas sarunas un lugsanas jus partulkojat instrukciju!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.10.2014

Labdien, Zubs!

Interneta veikals 220.lv instruckijas vienmēr sūta ar pasūtījuma apstiprinājumu. Lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. šeit vai uz [email protected], lai mēs varētu izanalizēt situāciju.

Gaidīsim no Jums ziņas.