www.sudzibas.lv 220.lv Mошенничество

www.220.lv - Mошенничество

Купил телефон в 220.лв, новый, в упаковке, все дела. Дома включил, а в новом телефоне куча песен, картинок различных, вообщем продали по цене нового б/у телефон. Деньги конечно вернули, но это же мошенничество. Если бы их не внимательность, то и пользовался бы им и дальше ничего не зная.
Поздравляю 220.лв - минус еще один клиент

J Joske 25.03.2011

Mjā... tas gan ir nesmukums! Nu ja ir Tev B/U prece, nu tak pārdodto kā B/U, bet nemāni klientu! Man liekas, ka ir labāk pazaudēt naudu ja tirgo telefonu ar zaudējumiem, nekā pazaudēt klientu un šā vai tā to telefonu nepārdot!

č Čoms 25.03.2011

Tā taču ir Latvija-kampēju un kāsēju paradīze!

E Edgars 31.03.2011

Prece nebija b/u. Tas noziimee ka prece bija jau nopirkta bet atgreiza atpakalj (pēc likum aiegādātās preces internetā var atgriez nedēļas laikā atpakaļ).

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Edgars, no kā Tu izzīdi, ka prece nebija b/u, ja jau pilna piekačāta ar visādu drazu?? Manai mātei mobzis jau 3 gadus ir un vienalga izskatās kā jauns, ne skrambiņas!

V valera 01.06.2011

vot vi govorite sto vas obmanivajut 220lv, no eta biznes obmanivatj ludej, denjgi eto nasa ziznj, nebilo deneg inas nebilo, denjgi glavnoe ani 4elovek, deneg malo ili mnogo ix vsegda nexvotaet taksto denjgi denjgi denjgi 1000000.oooooo.oooooo.oooooo.oooooo.oooooo.

A amigos 28.12.2011

Gan www.220.LV, gan 220.LV ir viena īpašnieka kantoris, reāli metēji preces tirgo neatbilstošas lietošanas reģionam. Karoče nopirku mobilku tur, un tas telefons reāli neiet aizgāju pie Nokia pārstāvja latvijā un noskaidroju ka mans telefons ievests no ķīnas un neatbilst lietošanas reģionam tagat jau divus gadus tiesājos ar to parašnuju kantori, gribas galvas tiem luņiem sadauzīt...