www.sudzibas.lv 220.lv Ļoti nekvalitatīva velosipēda kamera

www.220.lv - Ļoti nekvalitatīva velosipēda kamera

Nevienam neiesaku interneta veikalā www.220.lv pirkt velosipēdu. Ja nu vienīgi ir vēlēšanās nepārtraukti maksāt par nekvalitatīvu detaļu remontu.
Savam 12 gadus vecajam dēlam šajā veikalā nopirku velosipēdu DHS rašotu BMX velosipēdu Jumper 2005. Dēls bija sajūsmā! Beidzot piepildījies ilgi lolotais sapnis!
Taču priecāties nenācās ilgi. Jau nākamajā rītā, izvedot velosipēdu pirmajā izbraucienā, ar troksni priekšējam ritenim pārplīsa kamera. Jāpiebilst, ka riepas pēc velosipēda iegādes tūlīt pat degvielas uzpildes stacijā piepumpējām kā norādīts - lai tajās gaisa spiediens būtu 3.5 atmosfēras.
Aizvedām velosipēdu atpakaļ uz veikalu. Servisa pieņēmējs gan galvu grozīja un nopūties teica, ka kaut ko ļoti gribēt no ķīniešu ražojuma jau nu gan nevajagot. Tas tā varot būt.
Gaidījām nedēļu, līdz manā e-pasta kastītē iekrita no šī veikala servisa sūtīts rēķins ar 5 latu apmaksas pieprasījumu. Bez atšifrējuma par ko un kādā sakarā. Sazvanīju servisu, kur man izskaidroja, ka, acīmredzot, meistars uzskatījis, ka remonts nav garantijai piekritīgs un tādēļ jāmaksā.
Protams, summa nav liela (lai gan jauna kamera veikalā maksā 2, nevis 5 latus). Samaksāju un dēls varēja doties pēc velosipēda.
Liels bija mans izbrīns, kad 20 minūtes pēc SALABOTĀ velosipēda saņemšanas dēls zvanīja un sūdzējās, ka pārplīsusi atkal tā pati kamera tam pašam priekšējam ritenim.
Nu vairs, protams, šajā veikalā nevērsīšos un velosipēdu labosim paši, jo tā iznāk gan lētāk, gan daudz, daudz ātrāk, gan arī nervi ieekonomējas.
Vien, pirms doties uz šo interneta veikala adresi ko turpmāk iegādāties, padomājiet, vai gadījumā SIA nosaukums (kam interneta veikals www.220.lv pieder) nerunā daiļrunīgāk par jebkādām sūdzībām - SIA "Piga Latvia"!

B

I Inga19 22.06.2013

Arī es saviem bērniem iegādājos velosipēdus 220.lv, arī negatīvas emocijas. Meitas ritenim pie salikšanas konstatējām, ka nav vienas detaļas un dēla ritenim pie ātrumu noregulēšanas izrādījās, ka robots brākis - nepārslēdz ātrumus. Meistars atzina, ka riteņiem ir salikta vislētākā komplektācija, tādu riteni uz tirgus var dabūt par 30 ls lētāk nekā 220.lv un izpārdošanu cenām.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.06.2013

Sveiki, varbūt jūs, lūdzu, varētu atsūtīt mums pasūtījuma numuru, lai mēs varētu noskaidrot kas noticis? Tikai zinot katru gadījumu atsevišķi ir iespējams uzzināt vai gadījumā nav pieļauta kāda kļūda no servisa puses un, ja jūs iedosiet mums pasūtījuma numuru, uzzināsim vairāk par radušos situāciju un centīsimies pilnveidoties, kā arī gadījumā, ja bija pieļauta kāda kļūda no servisa puses, mēs to varētu atrisināt.

Paldies!

I Inga19 26.06.2013

Nr. 692220 - tas ir pasūtīja numurs abiem velosipēdiem.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.06.2013

Sveika, Inga19! Apskatījāmies jūsu pasūtījumu un neredzam, ka būtu mums zvanījusi vai arī ieradusies uz mūsu garantijas servisu, tāpēc arī nevarējām jums palīdzēt. Šādos gadījumos iesakam zvanīt uz mūsu informatīvo tālruni, kur mūsu darbinieki jums laipni izstāstīs kas tādā gadījumā jādara, vai arī ja trūkst detaļa vai ir konstatēts rūpniecības brāķis, varat arī uzreiz griezties mūsu garantijas servisā, kur tiks izvērtēta situācija un jums tiks piedāvātas vairākas iespējas, ko darīt :)

S smīkņa 26.06.2013

Paga, priekš kam bērnu velosipēdam riepās 3.5 atmosfēras vajag? Manam velo pat 2.5 atmosfēras liekas par daudz. Jāpiebilst, ka neviena kamera >10 gadu laikā arī nav plīsusi.

I Ilze Milzīte 29.06.2013

Tikko lietuvieši iegādājās šo interneta veikalu 22o.lv tā arī attieksme pret klientu strauji mainījās uz slikto pusi.Interneta veikals vairāk nesaucas 220.lv bet gan PIGU-LATVIJA.LV

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 01.07.2013

Pateicoties šādai pārpirkšanai kompānijā ir lielākas investīcijas, lai uzlabotu apkalpošanas kvalitāti. Ja neesat apmierināta ar kāda darbinieka attieksmi, vai varētu pateikt vismaz no kādas nodaļas - zvanu centrs, veikals vai kāda cita nodaļa, lai mēs spētu uzlabot tur darbību :)

P polarlapsa 25.11.2013

Da neattiecas tas tikai uz veļukiem, tajā veikalā vispār neko labāk nepirkt.