www.sudzibas.lv 220.lv Ļoti nekvalitatīva prece.

www.220.lv - Ļoti nekvalitatīva prece.

Labdien!
1.augustā tika pasūtīta sekcija: http://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/viesistabas-mebeles/sekcijas/sekcija-barato?id=569086. Sekcijas kvalitāte ir drausmīga. Visi dēļi knapi turās, īsumā sakot plaukti "šķidri", jo visa konstrukcija ir uz tapām + trūkst stiprinājuma detaļas un neizveidoti caurumi tapām (tas saucās, izdarīsi pati). Vietā, kur aizverās sekcijas durvis, ir lielas šķirbas, kas ir radušās no tā, ka ir nekvalitatīvi dēļi, kas neturas kopā. Mēbeles ir nestabilas, šūpojas, nezinu, vai vispār viņās varēs kaut ko ielikt, šāubos, ka izturēs kaut ko smagu (vāzi, grāmatas utt.)
Par attieksmi no kurjera puses, vispār narunāšu. Cilvēcīgais faktors viņam izpalika.
Kopumā, esmu vīlusies. Mēbeles vairs nesūtīšu šajā internet - veikalā un arī Jums neiesaku. Pažēlojiet savus nervus un netērējiet naudu tik nekvalitatīvai precei.

Добрый день!
Первого августа заказали секцию: http://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/viesistabas-mebeles/sekcijas/sekcija-barato?id=569086. Качество ужасное. Все доски еле держатся. Там где закрывается дверь полки, большие трещины, которые возникли из-за некачественных досок, которые не держатся вместе + не хватает деталей крепления. Мебель нестабильная, качается. Не знаю получится ли вообще что-нибудь туда тяжелое положить, не уведена, что выдержит.
Насчет отношения курьера вообще говорить не буду. Человеческий фактор отсутствует.
В общем, заказывать мебель там больше не буду и другим тоже не советую. Пожалейте свои нервы. Не тратьте свои деньги на мебель отвратительного качества!

donna b 04.09.2016

Mebeles tur nedrikst pirkt (iznemot biroja kreslus). Es pameginaju ar sim lidzigo plauktu: http://220.lv/lv/majai-remontam/darbariki/saimniecibas-plaukti/koka-noliktavu-plaukts-90cm?id=602926. Tas bija vienkarsi suds plastmasas plevee! Skibs, skruves trukst, virsma nelidzena, vienas skabargas...pasi kaut ka saskruvejam, lai tikai turas kopaa, bet vairak par paris gramatam un puku podu nedrikst likt ieksaa. 220.lv parpardod preces un kvalitati nekontrole, es to saprotu un parasti man nebija sudzibu kad pirku elektroniku, sadzives tehniku, davanas, utt. Bet mebeles un smarzas tur pirkt nedrikst! Un vienmer iesaku maksat sanemot preci, jo ar prieksapmaksu var gaidit precec ilgak, neka solits.