www.220.lv - Kumode

Labdien, rakstu šajā mājas lapa, jo laikam nespēju ar viņiem cinītis, pasūtījuma nr. 2687714, pirmajā reize tika atsūtīta viena paka, jo gaidīju kumodi, izbrīnījos ka tik viena paka, labi parakstījos papiros tad saku skatīties maujas četras finiera dēļi, zvanīju konsultantiem, teica nokārtos visu labi, es ari gaidīju, sagaidiju datorgaldu, paldies ka vienam bij ieliktas visas detaļas, bet kumodes ka nav ta ari nav, aizsūtiju pat bildes, ko jau viņi prasīja, bet ta ar atbildes vairs nesaņēmu esmu ļoti vīlusies šajā internet veikala, un vairs nekad te nepasūtīšu preces, un iesaku to darīt ar cietiem, cilveks pasuta gaida mēnesi un vel nevar atsūtīt pilnība vāks kaut kāds, re varat aplūkot cik finierus daudz atsūtīja no kumodes smieklīgi vai ne

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2015

Sveiki, Saule20. Nodevām Jūsu ziņu atbildīgajai personai lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījuma izpildi. Atvainojamies par sagādātajām neertībām! Interneta veikals 220.lv

S Saule20 28.12.2015

Gaidīši no Jums ziņu, cerams rīt dosiet ziņu

S Saule20 28.12.2015

Labdien, gaidīšu no Jums rīt kādu ziņu

J Jeļena Frolova 04.02.2016

Labdien, rakstu šajā mājas lapa, , pasūtījuma nr. 2687714, gribētu uzzinat kad Jūs parskaitisiet naudu nu jau mēnesis būs cauri , iesnieguma konta numurs bija rakstits

A Aiga Egle ( Paegle ) 22.02.2016

Nosaukumā jau viss pateikts...."Pigu Latvia"