www.sudzibas.lv 220.lv krāpšana

www.220.lv - krāpšana

Dezodorants-"Hugo Boss", sūtījumā (pakā) ievietots ne tikai bez iesaiņojuma, bet vispār bez jebkādiem marķējumiem (plēvīte vai kāds cits aizsargmateriāls, kas liecinātu par to, ka prece ir jauna un nav lietota).
Konsultante paskaidroja, ka šīs firmas produktiem iesaiņojums nav paredzēts. Mainīt vai atdot atpakaļ nav iespējams, jo nevaru pierādīt, ka preci neesmu lietojusi!. Jāatzīmē, ka prece netika pirkta kā "testeris" vai maza iepakojuma prece.
Esiet uzmanīgi ar i-veikalu www.220.lv. Katrā ziņā vairs neesmu šī veikala pastāvīgā kliente.
Negribu lietot veikla www.220.lv darbinieku apgramstīto (lietoto) higiēnas parfimēriju.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.11.2017

Labdien! Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

Papildināts AntraS 23.11.2017