www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana-akcijas cenas

www.220.lv - Krāpšana-akcijas cenas

Akcijas cenas nav patiesas! Cenas ar visām super akcijām tādas pašas,vai pat augstākas nekā citos veikalos! Preču cenas pirms akcijas uzskrūvētas nereāli uz atlaides procentu! Es nopirku veikalā Evelatus telefonu Samsung G800 Galaxy S5 Mini 16GB par 285€. Par tādu pašu cenu var nopirkt jubkurā interneta veikalā. 220.lv piedāvā atlaidi it kā 36% un pat ar to viņu cena 298€! Un tā ar visu piedāvāto preci ar atlaidēm! Neticiet viņu akcijām! Pārbaudiet cenas citur!

N

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 15.01.2015

Labdien, Nena!

Interneta veikals 220.lv nepozicionē sevi kā lētāko interneta veikalu.

Mēs esam pazīstams interneta veikals, kas Latvijā darbojas jau 11 gadus, mums ir uzticami preču piegādātāji, lielāko daļu preču turam uz vietas veikalā, līdz ar to preces ar ikonu" ir noliktavā" var iegādaties darba dienās no 10-1 4 un saņemt jau pēc 4 h veikalā - Rīgā, Gertrūdes ielā 94a.

Mūsu veikalā iegādātajām precēm ir garantija, ka arī klientiem ir iespēja 14 dienu laikā atteikties no iegādatās preces.

Līdz ar to, ja Jums ērtāk iepirkties Jūsu pieminētajā interneta veikalā Jums ir visas tiesības.

Taču atgādinam, ka ikviens registrēts klients papilus pievienojoties mums saņem 1.42 eur par reģistrāciju savā 220.lv lietotāja profilā+ tiklīdz pirkums izpildīts 20% no preces vērtības. Līdz ar to papildus iespējamā atlaide ir vienāda ar 5, 96 +1.42 = 7.38 eur

ar cieņu
interneta veikals 220.lv

N Nena 15.01.2015

Nesaprotu-par kādu atlaidi iet runa? Esmu sen jūsu reģistrēts lietotājs un vairākas reizes pie jums iepērkos, nekādu atlaižu nebija. Ja jūs katru dienu sūtat uzbāzīgas vēstules par grandiozām atlaidēm, tad jau gan vēlaries izskatīties izdevīgi! Bet ja nu jūsu cenas ir par vidēji 40% augstākas, nekā visur citur (starp citu labajos veikalos bez tāda milzīga sūdzību skaita), vai tā nav krāpšana?

Z Zazuzū 20.01.2015

njā, šī veikala "'supermega giga" akcijas, varbūt ne visām precēm, bet, piemēram, televizoriem ir vienkārši graujošas. Piemēram - TV kas "iepriekš maksājis" 479EU, tagad ar atlaidi maksā 207EUR, bet paskatoties citos internetveikalos bez visām akcijām šāds TV maksā 193, 60 EUR. Izmēri un visi pārējie parametri tādi paši. Nav ko teikt :(