www.sudzibas.lv 220.lv KRĀPNIEKI - 220.lv

www.220.lv - KRĀPNIEKI - 220.lv

Apbrīnoju kā viņi nav aizklapēti ciet ar savu darbības stilu. Ne prece, ne nauda.

E

donna b 01.06.2014

Bija pasutijumi no 220.lv kadas 7 reizes pedejo 5 gadu laikaa. Gan elektronika, gan sadzives preces. Man nav sudzibu ne par kvalitati, ne par piegadi. Bet protams prataa pat neienaks pirkt tur piemeram smarzas. Es vienmer brinos, kad lasu sudzibas seit par so kompaniju...varbut man paveicas. Varbut ari neesmu tik nervoza, pati braucu pakal precei, nepasutu svetku dienaas un nesagaidu piegadi nakamajaa dienaa, lasu atsauksmes un precu detalas pirms pirkuma un vispar nesagaidu brinumus no 220.lv, ka vini apmierinas visas manas prasibas, cik divainas tas nebutu...

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 02.06.2014

Labdien! Paldies par komentāriem! Spriežot pēc portāla sudzibas.lv, kas ir domāts negatīvām atsauksmēm, protams, ka šeit ļoti reti lietotāji raksta pozitīvus komentārus. Aicinām Jūs ienākt mūsu mājaslapā - http://220.lv/lv/atsauksmes, kā arī http://www.salidzini.lv/veikals/220.lv un iepazīties ar klientu pozitīvām atsauksmēm.