www.220.lv - Kabelis

Pircējiem ļoti nedraudzīgs veikals. Šobrīd notiek akcija, kuras ietvaros planšetdatori tiek piegādāti līdz mājai bez maksas. Diemžēl manis izraudzītajam datoram komplektācijā trūkst vada, kas ļauj pieslēgt modēmu, zibatmiņu vai citu ārējo ierīci. 220.lv šis vads maksā 2,90 EUR, diemžēl tā piegāde kopā ar datoru būs par maksu - vismaz 3,50 EUR. Kad vaicāju, vai vadu nevar iekļaut komplektācijā, saņēmu noraidošu atbildi. Iznāk, ka, man pasūtot preci par vairāk nekā 70 EUR, veikals nevar izrādīt pretimnākšanu un piegādāt 15 cm īsu kabeli bez maksas. Tā vietā man jāmaksā par piegādi vairāk, nekā maksā pats kabelis. Līdz šim sūdzību par šo veikalu nav bijis, tāpēc skumji, ka jāsaskaras ar šādu attieksmi.

donna b 22.05.2014

Pasaki velreiz, kapec veikalam KAUT KAS, pat ja tas maksa 2 eur, Tev japiegada bez maksas? Es vel saprastu ja Tu butu par 1700 eur kaut ko nopircis (kaut gan tad vini ari bezmaksas neko nepiegadatu), bet iztereji 70 eur un sagaida...ko? Arzemees taa ari nedara, ja tik nav noticis kaut kads kazuss un vini grib Tev nakt pretii par savu kludu. Un ja, pasai ir plansets un NEVIENA papildus vada nav komplektacijaa, tikai AC vads. Diemzel.

M marsietis 23.05.2014

Donna, kurjers man tāpat piegādās planšetdatoru bez maksas. Tāda šobrīd ir akcija. Vai tiešām veikalam ir grūti pielīmēt pie kastītes nieka vadu un neiekasēt maksu par tā piegādi, kas pārsniedz paša vada cenu? Neviens jau neliek kurjeram vest vadu vienu pašu. Turklāt GoClever planšetdatoriem komplektā ir gan lādētāji, gan USB kabeļi, gan arī OTG kabeļi, tā ka tu ar savu nepilno komplektāciju esi pamatīgi iekritusi. Manis izvēlētajam datoram komplektā ir gan lādētājs, gan USB kabelis, tikai nav OTG vada, ko gribu nopirkt papildus.
Runa ir par veikala attieksmi pret ilggadēju klientu. Neiepērkos jau pirmoreiz.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.05.2014

Labdien, marsietis!
Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju. Jums ir taisnība, nākamajās akcijās mēs veiksim izmaiņas sistēmā, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos. Jauku dienu!